Urwisko

Okładka książki Urwisko
Ben Bova Wydawnictwo: Solaris Cykl: Droga przez Układ Słoneczny (tom 8) literatura piękna
literatura piękna
Droga przez Układ Słoneczny (tom 8)
Solaris
2004-01-01
2004-01-01

Okładka książki Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dymitr Bilenkin, Ben Bova, Ray Bradbury, Fredric Brown, Kir Bułyczow, Thomas M. Disch, Randall Garrett, Ron Goulart, Harry Harrison, Robert A. Heinlein, Shinichi Hoshi, Langdon Jones, Morio Kita, Cyril M. Kornbluth, Tuli Kupferberg, Raphael A. Lafferty, Keith Laumer, C. C. MacApp, Dean McLaughlin, William F. Nolan, Rick Norwood, Frederik Pohl, Mack Reynolds, Bob Shaw, Robert Sheckley, Henry Slesar, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski, Jack Williamson
Ocena 8,0
Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dy...
Okładka książki The Science Fiction Hall of Fame, Vol. 2-B Isaac Asimov, James Blish, Ben Bova, Algis Budrys, Theodore Rose Cogswell, Edward Morgan Forster, Frederik Pohl, James H. Schmitz, Thomas L. Sherred, Wilmar House Shiras, Clifford D. Simak, Jack Vance
Ocena 0,0
The Science Fi... Isaac Asimov, James...
Okładka książki The Science Fiction Hall of Fame, Vol. 2-A Poul Anderson, Ben Bova, John W. Campbell, Robert A. Heinlein, Cyril M. Kornbluth, Henry Kuttner, C. L. Moore, Lester del Rey, Eric Frank Russell, Cordwainer Smith, Theodore Sturgeon, Herbert George Wells, Jack Williamson
Ocena 0,0
The Science Fi... Poul Anderson, Ben ...

więcej Więcej

Książka dosyć specyficzna ukazująca jak ludzkość zatraciła się sama w sobie. Jeżeli ktoś lubuje się w tego typu książkach polecam jak najbardziej.

Nie czytajcie Wenus przed trylogią o Wojnie o Pas Asteriod (Urwisko, Skalne Szczury, Cicha Wojna), ponieważ zdradza fabułę trylogii i odbiera przyjemność jej czytania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Science Fiction
  • Ben Bova