Urwisko

Ben Bova Wydawnictwo: Solaris Cykl: Droga przez Układ Słoneczny (tom 8) literatura piękna
Solaris
Droga przez Układ Słoneczny (tom 8)
literatura piękna
2004-01-01

Książka dosyć specyficzna ukazująca jak ludzkość zatraciła się sama w sobie. Jeżeli ktoś lubuje się w tego typu książkach polecam jak najbardziej.

Nie czytajcie Wenus przed trylogią o Wojnie o Pas Asteriod (Urwisko, Skalne Szczury, Cicha Wojna), ponieważ zdradza fabułę trylogii i odbiera przyjemność jej czytania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• Science Fiction