Bez twarzy

Faceless
kryminał, sensacja, thriller
Tomasz Bieroń
bez twarzy powieść

To była pierwsza książka z tego gatunku jaką przeczytałam. Od samego początku do końca trzymała w napięciu. Wciągająca. Polecam

trzyma w napięciu to pewne...chociaż może na początku nieco odstrasza brutalnoscią to jednak można sie przyzwyczaić:)

Czytalam w angielskiej wersji. Niesamowita historia dawno nie poruszyl mnie tak zaden kryminal. Mistrzostwskie pioro pani Cole goraco polecam

Marie Carter została skazana za zabójstwo dwóch koleżanek. Po 24 latach wychodzi na wolność. Okazuje się, że nie bardzo ma dokąd pójść. Przyjaciele odwrócili się od niej, rodzice się jej wyrzekli, a dzieci nie chcą jej znać. Ułożyły sobie życie i matka morderczyni nie jest im do niczego potrzebna. Marie ma do wykonania pewną misję. Pragnie zemsty. Wie jednak, że cały czas...

moja ulubiona...

Zachęcam do przeczytania tych, którzy lubią historie pełne tajemnicy oraz mrożące krew w żyłach sceny.
Książkę tę mogę polecić nawet tym, którzy nie gustują w takim gatunku, ponieważ ja nie przepadam za takimi książkami a ta ujęła mnie za serce mimo okrutności jaką przedstawia.

Niestety wieje nudą. Przeczytałam kilka książek tej autorki, ta jest najsłabsza.

bardzo dobra książka "sama" się czyta - dawno nie trafiłam na autorkę której książki tak dobrze by się czytało.

Ciekawa, trzmająca w napięciu.

• Chcę prz... - kryminał/sensacja/horror/thriller
  • Do szukania