Secondhand Souls

Christopher Moore Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Death Merchant Chronicles (tom 2) satyra
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
Secondhand Souls
Death Merchant Chronicles (tom 2)
satyra
angielski

Kontynuacja "Dirty Job" wydaje się nieco przekombinowana. Miejscami męczy rozwlekłością mało istotnych wątków i, mam ważenie, zbytnim nagromadzeniem postaci Niedostatki w pewnym stopniu rekompensuje poczucie humoru autora, niezmienne w swojej bezpośredniej, przenikliwej błyskotliwości, i właśnie ono sprawia, że nawet jeśli fabuła nie wciąga czytelnika bez reszty, nadal może...

Nie zawiodłam się! Nowe wątki, ciekawe zwroty akcji ale to samo poczucie humoru.
Czekam na polskie tłumaczenie!

Na półkach: , , , ,

Typowy Moore w nowej odsłonie
W nowej książce znajdziemy typowego Chrisa Moore'a. Absurdalne sytuacje, tona śmiechu i spotkanie ze starymi znajomymi.
Secondhand Souls to sequel wydanej również w Polsce "Brudenj Roboty". Znajdziemy tutaj wszystkie postaci, które spotkalismy już wcześniej i żeby nie spojlerowac za bardzo - jest również Charlie Archer :)
Fabuła kręci się...

Dyskusje