Złoty zapach wrzosu

Jude Deveraux Wydawnictwo: Lucky Cykl: Edilean (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Days of Gold
Edilean (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Kozłowska
szacunek uwielbienie złoto spadek trudności nowa ziemia miłość

Niby się nie polubili a jednak tak.
Fajnie i z humorem opisana przygoda śliczniutkiej Angielki Edilaine i przywódcy klanu Szkota Angusa.
Z powodu niefortunnych zdarzeń mężczyzna musiał porzucić swoje dotychczasowe życie i popłynąć na nowy kontynent, aby uniknąć kary za rzekome porwanie i kradzież.
W Ameryce czekają ich nowe przygody i nowe życie. Wcale nie będzie łatwo,...

Porwanie kradzież i miłość, jak sobie poradzić w tej sytuacji. Przeczytaj i się przekonaj:)

Polecam ,śmieszna!!

Czy może być coś gorszego, od wzgardzonej kobiety? Czy każdy mężczyzna jest gotowy na spotkanie z damą, która nagle odkrywa swoją siłę? Odpowiedź na te dwa pytania zazwyczaj jest przecząca, a przynajmniej takiej udzielisz, jeśli choć trochę znasz płeć przeciwną.
O tym, jak silne potrafimy być, jak wielkim potencjałem dysponujemy, wie doskonale Jude Deveraux, która w swoich...

"Złoty zapach wrzosu" to jeden z lepszych romansów historycznych pani Deveraux, jakie ostatnio czytałam.
Pełna przygód historia ucieczki przed niechcianym małżeństwem ze Szkocji do Ameryki młodziutkiej Angielki . A towarzyszem podróży jest pewien dumny i uparty Szkot, którego nie znosi. Ale kto się lubi , ten się czubi. Ich rozmowy, głównie kłótnie są wprost genialne.
Nowy...

Angus McTern to dziedzic rodu McTernów, który bardzo
poważnie traktuje swoje obowiązki. Ma ogromne powodzenie u płci przeciwnej, a mężczyźni darzą go głębokim szacunkiem. I to jest to, co wystarcza mu w życiu. Wszystko zaczyna się zmieniać gdy poznaje Edilean Talbot, siostrzenicę Neville'a Lawlera, mężczyzny, który przejął posiadłość Angusa. Wuj ma względem Edilean pewne...

Angus to Szkot,przywódca klanu,stracił swój zamek na rzecz pewnego Anglika,Edilaine jest siostrzenicą owego Anglika,która ma wyjść za mąż za narzuconego jej przez wuja mężczyznę,aby ten mógł przejąć jej majątek.Nie chcąc się wikłać w związek bez przyszłości,dziewczyna aranżuje ucieczkę,w której chcąc nie chcąc pomaga jej Angus.Bohaterowie na statku docierają do Ameryki i...

Uwielbiam książki tej autorki. Ta również jest znakomita. Ale choć ogromną sympatią obdarzyłam dzielnego Szkota,to jakoś nie mogłam polubić bohaterki. Bardzo mnie irytowała. Oczywiście nie odbiera to uroku książce,która naprawdę jest warta przeczytania.

Dyskusje

• 2018
  • 2016
  • Romans historyczny
  • 2019
  • 🗝️ Kredens Mgłą Osnuty
  • Przeczytane 2016

Dodaj cytat z książki Złoty zapach wrzosu