Encyklopedia psów rasowych Tom I

Oficyna Wydawnicza MULTICO
1999-01-01
1999-01-01
Ewa Walewska-Wilk
encyklopedia psy rasowe rasy kynologia

Na półkach: , , , , , , ,

Jest to pozycja wrecz obowiazkowa (wraz z tomem II) dla każdego, kto na poważnie interesuje się kynologią. Wyraźnie widać, z jak wielu źródeł Autor musiał skorzystać, żeby stworzyc tę "biblię kynologii"- jak to czasami nazywa się tę książkę. W opisach ras polskich np wspomina o korespondencji z wybitnym polskim kynologiem Lubomirem Smyczyńskim, w której to panowie...

• Części przeczytanych cykli
  • Fauna- świat zwierząt 🐼 🐦🐺