Garść pierników, szczypta miłości

Oficjalne recenzje i

Singielka w świątecznym wydaniu

[ 30 ] Link do recenzji

Uwielbiam twórczość N. Sońskiej.
Historia Hani to opowieść o tym,że miłość czeka za rogiem wystarczy się na nią otworzyć.

Zachęcona widokiem pięknej okładki oraz chwytliwym tytułem skusiłam się na spróbowanie przepisu na zimową powieść o miłości.
Nie powiem. Apetyt miałam duży i pomimo, że książkę przeczytałam jednym tchem, to zachwytu nie było.

Fakt w przepisie są wszystkie składniki takie jak; uczucia, przyjaźń, pachnące pierniki i magiczny świąteczny czas. ALE jest to "ALE ".

Według...

„ Garść pierników, szczypta Miłości " - Natalia Sońska jest drugą książką, która swoją treścią coraz bardziej przybliża nas do najpiękniejszego czasu, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Tym samym dodaje ją do listy przeczytanych książek w ramach organizowanej akcji #gwiazdkapełnaksiążek. 😊 Nie była to książka, która mnie jakoś szczególnie zachwyciła, ale też nie do końca...

Lekka łatwa szybko się czyta ale bez zachwytu

Spokojna, relaksująca, może być świetnym dodatkiem, gdy już święta przygotowane i złapiemy chwilę oddechu, jak mąż siądzie z dziećmi.

Była to 3 książka jaką przeczytałam tej autorki i tak jak poprzednie pokochałam ją! Czytając książki Natalii Sońskiej czuć tę magię w nich zawartą, czułam zapach pieczonych przez bohaterów pierniczków i przeżywałam to co oni! Aktualnie staram się o kolekcję wszystkich książek Pani Sońskiej i choć niektóre są naprawdę trudno dostępne to wiem, że warto! Są to idealne książki...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jestem absolutnie zakochana w tej książce! Porwała mnie od pierwszych stron i nie mogłam się od niej oderwać.

Książka przeczytana jednym tchem.

Książka taka sobie. Miłosne pitu pitu, jednak i takie czasami można przeczytać.
Ja czytałam ją w porze Świąt Bożego Narodzenia i chyba to najlepszy okres na tą książkę. Człowiek i tak jest w tv bombardowany ckliwymi miłosnymi historiami.
Zapewne zrelaksujesz się przy tej książce, a może nawet bardziej poczujesz „magię świąt”

Nikt mi nie powie, że patrząc na okładkę tej powieści, nie ma ochoty na puchate skarpetki, kubek kawy/kakao/czekolady i na książkę. To właśnie ta okładka zauroczyła mnie w pierwszej kolejności, tekst jednak nie pozostał jej dłużny.

Książka jest pierwszą z trzech części spójnej całości, którą stworzyła zdolna Natalia. Teoretycznie można każdą z części ( Garść pierników,...

Dyskusje

1 674