Cukiernia Lidla. Przepisy mistrza Pawła Małeckiego

Okładka książki Cukiernia Lidla. Przepisy mistrza Pawła Małeckiego
Paweł Małecki Wydawnictwo: Lidl Seria: kuchnia lidla.pl kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia lidla.pl
Lidl
2015-01-01
2015-01-01
2920141205158
ciasta ciastka słodycze desery

Okładka książki Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce Paweł Małecki, Karol Okrasa, Kinga Paruzel, Daria Ładocha
Ocena 6,0
Jeść zdrowiej.... Paweł Małecki, Karo...
Okładka książki Rodzinna kuchnia Lidla Paweł Małecki, Karol Okrasa, Daria Ładocha
Ocena 6,1
Rodzinna kuchn... Paweł Małecki, Karo...

więcej Więcej

Plusem książki jest jakość wydania. Jest po prostu przepiękna, a na widok słodkości aż ślinka cieknie. Jednakże jest za ciężka, zajmuje za dużo miejsca. No i obecnie dla mnie się niezbyt nadaje, bo wyeliminowałam z kuchni cukier, białą mąkę i prawie cały nabiał.

Książka ładnie wydana, każdy ze 104 przepisów opatrzony jest estetycznym zdjęciem. Wśród przepisów są przepisy na ciastka, tarty, muffiny, torty, lody oraz słodkości na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Przepisy oznaczono wg.poziomów trudności od łatwego do mistrzowskiego więc nawet początkujący amator wypieków może znaleźć coś dla siebie.

Książka, która swoją słodką oprawą działa na wyobraźnię ;)

Sprawdzone przeze mnie przepisy, które polecam:
1. Crumble z malinami, str. 14.
2. Czekoladowe muffiny, str. 50.
3. Sernik cytrynowy na zimno, str.102.
4. Czekoladowe naleśniki z bananami, str. 128.
5. Domowe lody, str. 138.
6. Kisiel z malin, str. 188.
7. Jabłka zapiekane, str. 192.

1981

Pięknie wydana, urocze zdjęcia, pyszne przepisy. Jest słodko i bardzo apetycznie.

Pięknie wydana. Ozdoba kuchni. Przepisy wypróbowane. Prawie zawsze wychodzą smaczne.

Cudna książka. Ładnie wydana, twarda okładka, piękne zdjęcia aż się chce upiec te cudeńka :) Ciekawe przepisy bez wydziwianych składników ;)

Bardzo ładnie i starannie wydana książka kucharska z przepisami na przeróżne wypieki o różnym stopniu trudności (każdy został oznaczony). Ładne ilustracje tylko zachęcają do przygotowania danej słodkości :)
Przepisy to głównie te, które rok temu znajdowały się na ulotkach dostępnych w Lidlu.

Uwielbiam tę książkę. Po prostu.
Jest pięknie wydana - twarda oprawa, przemyślana kompozycja. Ilustracje? Mniam - mam ochotę polizać kartkę, kiedy się im przyglądam.
Same przepisy są przekazane w sposób łatwy i przystępny dla zwykłego zjadacza chleba, czasem wręcz łopatologiczny.

Korzystam i polecam.

Najlepsza. Moja ulubiona :)

Stanowczo lepsza pozycja z Lidla, od ostatniej. Wiele smakowitych zdjęć, produkty w większości dostępne od ręki. Tylko próbować ;)

• Kulinarne
  • Kulinaria