Nie samą informatyką

Okładka książki Nie samą informatyką Władysław M. Turski
Okładka książki Nie samą informatyką
Władysław M. Turski Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Biblioteka Myśli Współczesnej
Nie samą informatyką
Państwowy Instytut Wydawniczy
1980-12-01
1980-12-01
830600471X
nauka informatyka informacja komunikacja

Okładka książki Perspektywy XXI wieku. Szkice futurologiczne Tadeusz Bogdanik, Kazimierz Bogdański, Krzysztof Boruń, Ryszard Doński, Artur Dziak, Krzysztof Jakubowski, Hubert Jasmontt, Marian Jurkowski, Emil Kamieniecki, Zdzisław Kazimierczuk, Jacek Łagowski, Czesław Maśliński, Włodzimierz Michajłow, Bogdan Miś, Eugeniusz Pijanowski, Jan Podoski, Janusz Reykowski, Bogdan Suchodolski, Jerzy Surdykowski, Przemysław Szafrański, Jan Szczepański, Witold Szolginia, Jerzy Teisseyre, Władysław M. Turski, Napoleon Wolański, Lucjan Znicz
Perspektywy XX... Tadeusz Bogdanik, K...