Był sobie książę...

Rachel Hauck Wydawnictwo: Święty Wojciech Cykl: Royal wedding (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Once Upon a Prince
Iwona Janiak
Święty Wojciech
Iwona Janiak literatura amerykańska literatura kobieca beletrystyka chrześcijańska chrześcijaństwo książę miłość
Once Upon a Prince
Royal wedding (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Iwona Janiak

Lekka, przyjemna "bajeczka" , ale za to wciągająca i czyta się ją jednym tchem. Niby banalna fabuła, a jednak w myśli "co będzie dalej" 🙃🙃🙃

Rewelacyjna książka.

Wiele nawiązań w treści do wiary i Boga; Ona - to zwykła dziewczyna, On jest księciem, a potem królem. Mnóstwo przeszkód do pokonania, ale jak to bajkę - czyta się wyśmienicie.

Znowu to przypadkowa książka z biblioteki, jakoś po prostu po nią sięgnęłam.

Powiem tak, niby współczesna, oklepana bajka. Ile razy oglądałam ,,Książę i ja" i kolejne wymyślone państwo i w ogóle... no ale co poradzę, ja to uwielbiam.

Suzanna - architekt krajobrazu nie pragnie niczego innego jak stabilizacji i ma wielką nadzieję, ze jej długoletni chłopak wreszcie się...

Po sięgnięcie po tą książkę skusiło mnie wszystko: okładka, tytuł, opis książki. Jeśli mam być szczera to oczekiwałam bardzo dużo od niej. Liczyłam na fajną, lekką i pełną romantyzmu książkę.
Myliłam się.
Oczywiście książka jest fajna i romantyczna, ale zawiera ważne tematy, o których warto mówić, ale jest nam trudno się do nich przyznać. Ponadto mamy dylemat, pomiędzy...

Okładka kusi, fakt, że głównym bohaterem jest książę takoż, a blurb jest zachęcający.
Więc czemu nie ma więcej gwiazdek? Już się tłumaczę ;)

Za dużo mi było wtrętów o Bogu, wierze, takiego podkreślania że bohaterowie są bardzo głęboko wierzący, co prawda to można z powodzeniem wzrokiem ominąć. Taka pisarka i takie wydawnictwo.
Ogólnie nie czytałam nigdy książek z wiarą w...

Na półkach: , , , ,

Najbardziej przerażająca książka, z jaką dotąd miałam do czynienia. A to nawet nie horror! Dosłownie co dwie-trzy strony rozległa treść na temat Boga; całkowicie zbędny, irytujący zapychacz - dla mnie wygląda to właśnie w ten sposób. Zamysł sam w sobie był naprawdę ciekawy, lecz najwyraźniej brak umiejętności rozwinięcia go w normalny sposób (czytając nie miałam wrażenia,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bajeczna książka

Książka ciekawa chociaż mnie nie porwała . Niestety nie przyciągała mnie na tyle żeby nie móc się od niej oderwać . Zasadniczo zakończenie było przewidywalne . Nudziły najbardziej te szczegóły z historią w tle .

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Książka jak dla mnie fenomenalna. Wzruszająca, zabawna, interesująca. Świat głównej bohaterki zawalił się nieoczekiwanie, w jednej chwili jak domek z kart. Nie dawała sobie szans na miłość. Tymczasem spotyka tajemniczego mężczyznę, który pojawia się przy niej zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Między nimi rodzi się uczucie, na którego drodze stają różne przeciwności losu....

Dyskusje

• 2013