Sekretna historia SAS

Muza
SAS siły specjalne wojna
historia
SAS siły specjalne wojna

Książka napisana przez pasjonata.
Niestety, styl toporny niczym młot pneumatyczny potrafi zniechęcić do dalszej lektury gdyż autor (szczególnie na początku) grzęźnie w niepotrzebnych szczegółach.
Generalnie jest to solidna publikacja, która pozwoli wam poznać dzieje jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świecie, jednocześnie zabijając w czytelniku chęć na...

Książka opisująca powstanie i działanie brytyjskiej jednostki specjalnej SAS. Pozycja na pewno jest ciekawa i opisuje wiele interesujących elementów i misji związanych z działaniem SAS oraz SBS.

Książkę przeczytałem z zainteresowaniem. Dużo dat i masa szczegółów, jednych zachęci, drugim będzie przeszkadzać w odbiorze. Minusem jest brak jakichkolwiek zdjęć czy map - sam...

• Reportaż, Literatura faktu
  • Historia Siły Specjalne