Iker Casillas. Skromność mistrza

Enrique Ortego Rey Wydawnictwo: Sine Qua Non biografia, autobiografia, pamiętnik
Iker Casillas. La Humildad del Campeón

Oficjalne recenzje i

Święty Iker z Móstoles

[ 8 ] Link do recenzji

Konto usunięte

Patrząc na całokształt książki, to jest to pozycja bardzo ciekawa dla sympatyków piłki nożnej. To, co mi się nie podobało to sposób, w jakim opowiadana jest jego historia klubowa i reprezentacyjna. Uważam, że o wiele lepiej byłoby opisać co działo się sezon po sezonie na polu ligi, ligi mistrzów i reprezentacji niż robić na to osobne rozdziały.
Następna część książki już...

Biografia najlepszego bramkarza w historii Realu Madryt. Prześwietla piłkarza na wylot, pokazując drogę na szczyt prowadzącą przez akademię Realu Madryt. Iker to wzór do naśladowania, nie tylko dla najmłodszych.

Zdecydowanie powinna się znaleźć na półce każdego kibica.

Książka jest MEGA ciekawa.Polecam wszystkim fanom Ikera i nie tylko !

Typowa "słodka" biografia o chłopaczku któremu się udało. Niestety ostatnie lata Ikera w Realu Madryt nieco rzuciły cień na całość jego osoby, co mocno kłóci się z jego wizerunkiem przedstawionym w książce.

Zmęczyła mnie bardziej niż bieg na 10 km.

Majstersztyk wśród biografi piłkarzy. Iker Casillas to człowiek, którego jedni kochają, drudzy nienawidzą. Wiele mówiło się o El Santo kilka lat temu i podczas ostatniego Mundialu, nie zawsze pochlebnie. Dla mnie jest i zawsze będzie ikoną piłki nożnej i samych Królewskich.
Książka jest bardzo dobrze napisana. Autor starał się napisać ją w taki sposób, by nie była ona...

Dzięki tej książce można się dowiedzieć wiele bardzo ciekawych rzeczy o tym wspaniałym bramkarzu. Pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej.

Iker Casillas to jeden z moich najukochańszych piłkarzy. To głównie dzięki niemu zaczęłam kibicować Realowi Madryt, to jego gra imponuje mi najbardziej i to on zawsze stoi na mojej bramce, kiedy gram w FIFĘ. Chociaż dziś nie cieszy się najlepszą sławą, nawet wśród kibiców Realu Madryt, a jego zatargi z trenerami i poważna kontuzja w poprzednim sezonie stawiają pod znakiem...

Ikera Casillasa znają chyba wszyscy, i dorośli i dzieci. Jest on wzorem do naśladowania dla niejednego chłopca uczącego się gry w piłkę. Ma wielu fanów na całym świecie. Iker musiał zostać piłkarzem, rodzice wiedzieli że tak będzie, gdyż pewien sprzedawca przepowiedział to cięzarnej matce Casillasa.

Dzięki tej pozycji możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na jego...

Słaba książka o Wielkim Bramkarzu. Rozczarowałam się.

Dyskusje

• Chcę w prezencie