Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem

Okładka książki Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem
Richard Bach Wydawnictwo: Zysk i S-ka Seria: Światowy Bestseller [Zysk i S-ka] literatura piękna
literatura piękna
1996-01-01
Data 1. wydania:
1977-01-01
Jerzy Jarniewicz
mistyka filozofia mesjasze rozwój duchowy fantastyka

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Mam ogromny sentyment do tej książki. Usłyszałam wcześniej o eksperymencie z niebieskim piórkiem i wdrozylam go w życie poczym natknęłam się na te książkę tym samym na niebieskie pióro

Książka napisana przez wolnego człowieka, która zmusza do myślenia.

Książka napisana przez wolnego człowieka, która zmusza do myślenia.

Richard Bach Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem Zobacz więcej