Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem

Okładka książki Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem
Richard Bach Wydawnictwo: Zysk i S-ka Seria: Światowy Bestseller [Zysk i S-ka] literatura piękna
literatura piękna
1996-01-01
Data 1. wydania:
1977-01-01
Jerzy Jarniewicz
mistyka filozofia mesjasze rozwój duchowy fantastyka

więcej Więcej

Mam ogromny sentyment do tej książki. Usłyszałam wcześniej o eksperymencie z niebieskim piórkiem i wdrozylam go w życie poczym natknęłam się na te książkę tym samym na niebieskie pióro

Książka napisana przez wolnego człowieka, która zmusza do myślenia.

• 2012
  • 2014
  • Do kupienia
  • Other
  • Obyczajowe
  • English

Richard Bach Iluzje czyli Człowiek, który nie chciał być mesjaszem Zobacz więcej