Miłość chodzi po Woodstocku

Rafał Jarosiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC religia
Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC
Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC
religia
2011-01-01

Książka o tym, że Bóg szuka każdego człowieka czyli swojego kochanego dziecka. Nieważne czy ma irokeza, mnóstwo kolczyków, tatuaży czy też innych zewnętrznych różnych dodatków. Każdego!
Autor przytacza różne historie, sytuacje jakie miały miejsce podczas jego spotkań na festiwalu muzycznym w Kostrzynie, głównie z młodymi zagubionymi ludźmi.
Książka ukazuje nowe spojrzenie...

Głębokie przesłanie, daje do myślenia. Czyta się przyjemnie. Polecam!

Ks. Rafał radykalnie zmienił mój stosunek do tego, co w moim mózgu kryło się pod hasłem "Woodstock". Jest to piękne świadectwo o tym, że Bóg jest w każdym człowieku, i każdy ma taką samą godność i wartość, mimo tego że jeden jest księdzem, a drugi rockmanem z nałogami. Kochać trzeba wszystkich tak samo! I nie bać się wychodzić do ludzi, zwłaszcza zagubionych, bo pod...

Świetna książka. Poleam

dzięki niej mam zupełnie inne spojrzenie na Woodstock :)Naprawdę polecam ;)

• Religia
  • Chcę w prezencie