Jean-Claude Gautrand Wydawnictwo: Taschen albumy
albumy
83-89192-11-X
Edyta Tomczyk
paryż fotografia

Album z krótkimi tekstami biograficznymi i pięknie dobranymi zdjęciami. Fotografie Doisneau sa obrazowe, czasem zabawne, czasem poprostu ładne. Sporo w nich piękna i dbałości o kadr, od czego dzisiaj się nieco odchodzi. Bardzo dobra jakość reprodukcji. Do przeglądania w wolnej chwili. Najładniejszy album fotograficzny i najładniejszy album w ogóle jaki można mieć. Ale dla...

Fotograf ulic, barów, zapleczy. Fotograf życia codziennego, zwykłych ludzi, Paryża. Czarno-białe zdjęcia w niezwykłym przedziale od lat 30tych do 80tych.

Bardzo przyjemny, niewielkoformatowy zbiór zdjęć francuskiego fotografa Roberta Doisneau.

• Fotografia
  • Albumy
  • Chcę w prezencie
  • Umrę, jeśli nie przeczytam!
  • Rozkoszy wyżyny
  • Posiadamy