Technokapłani. Wydanie zbiorcze t. I

Okładka książki Technokapłani. Wydanie zbiorcze t. I
Fred BeltranAlexandro Jodorowsky Wydawnictwo: Scream Comics Cykl: Technokapłani (tom 1-4) Seria: Jodoverse komiksy
komiksy
Technokapłani (tom 1-4)
Jodoverse
Scream Comics
2017-09-18
2017-09-18

Okładka książki RELAX nr 39 Caza, Caryl Férey, Adi Granov, Tibor Cs. Horváth, Alexandro Jodorowsky, Péter Kuczka, Ernö Zöràd
Ocena 4,0
RELAX nr 39 Caza, Caryl Férey,&...
Okładka książki RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz, Tomasz Broda, Caza, Maciej Czapiewski, Ryszard Dąbrowski, Caryl Férey, Daniel Gizicki, Alexandro Jodorowsky, Janek Koza, Marcin Lechna, Andreas Martens, Axel Medellín, Tomasz Minkiewicz, Jakub Rebelka, Corentin Rouge, Krzysztof Skiba, Kamil Śmiałkowski, Jerzy Szyłak, Brandon Thomas, Paweł Timofiejuk, Pete Woods
Ocena 7,6
RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz,...

Okładka książki Wieczna wolność Joe Haldeman, Marvano
Ocena 7,0
Wieczna wolność Joe Haldeman, Marva...
Okładka książki Ranx. Wydanie zbiorcze kompletne Alain Chabat, Jean-Luc Fromental, Tanino Liberatore, Stefano Tamburini
Ocena 6,3
Ranx. Wydanie ... Alain Chabat, Jean-...
Okładka książki Miracleman Chuck Austen, Alan Davis, Steve Dillon, Don Lawrence, Alan Moore, Paul Neary, John Ridgway, John Totleben, Rick Veitch
Ocena 8,4
Miracleman Chuck Austen, Alan ...

Wizyjność wymyślanych postaci i światów jest cechą charakterystyczną Jodorovsky'ego a Serb Janjetov świetnie to realizuje w rysunku, ale motywacje tępych jak dzida w muzeum postaci, powszechne okrucieństwo i żądza zemsty, nawet wśród kobiet, epatowanie przemocą i seksem (bardzo stereotypowe zachowania piratów) jest tak przewidywalne i nudne, że komiks zaczyna nużyć. No i te durnowate dialogi, niczym w filmach z gatunku exploited... Poza wyobraźnią i kreską nie ma tu nic zajmującego.

Alexandro Jodorowsky Technokapłani. Wydanie zbiorcze t. I Zobacz więcej