Sztuka zadawania pytań w coachingu. Jak opanować najważniejszą umiejętność coacha?

Tony Stoltzfus Wydawnictwo: Aetos Media poradniki
978-83-61097-21-1
Bożena Olechnowicz
coaching pytania zadawanie pytań

Na półkach: , , , ,

Książka stanowi kompedium wiedzy przybliżającej sposoby pracowania w coachingu. Zawiera wiele przykładów pomocnych też w pracy własnej nad podwyższeniem dobrostanu psychicznego jednostki.
Na pewno jest to cenna pozycja, która urozmaici niejeden warsztat czy proces terapeutyczny.
Jednak, treści w niej zawarte są proste i wydają się bardziej przydatne w sytuacjach, gdy...

Świetne instrumentarium dla coacha.

Godna polecania. Masa przykładowych pytań, które sprawdzają się w praktyce. Zdecydowanie warte tych pieniędzy ile kosztuje.

Bardzo praktyczny przewodnik po coachingu skupiający się na narzędziach. Dla mnie porządkuje wiedzę i podsumowuje kluczowe techniki. Zawiera wiele przydatnych ćwiczeń.

Zadając pytania można świetnie się komunikować, fajnie autor zebrał masę przydatnych pytań, polecam

Zasoby ludzkie - to idealna pozycja by dowiedzieć się w jaki sposób można do nich dotrzeć i z nich korzystać poprzez zadanie odpowiednich pytań.
Każdy ma potencjał, wystarczy do niego dotrzeć!

Osoby interesujące lub zajmujące się samorozwojem pewnie zdają sobie sprawę, że na początku zmiany potrzebna jest jej „chęć”, dotarcie do tego „co” chce się zmienić oraz świadomość tego „jak” tego dokonać. Nie da się tego osiągnąć bez dobrze zadanych pytań.

Tony Stoltzfus w „Sztuce zadawania pytań w coachingu” pokazuje, jak ważną rolę odgrywają tytułowe pytania. I jak...

• Coaching
  • Psychologia