Oględziny zwłok i miejsca ich znalezienia

Monika Całkiewicz Wydawnictwo: Poltext popularnonaukowa
978-83-7561-112-0
Poltext
zbrodnia miejsce zbrodni policja kryminalistyka kryminologia prawo karne morderstwo morderca zwłoki oględziny denat sekcja
popularnonaukowa
978-83-7561-112-0

Książka jest fajnym utrwaleniem podstawowych wiadomości, ukazuje też błędy przy oględzinach i na co zwracać uwagę. Łatwo i miło się czyta, dobra dla początkujących takich jak ja :)

Książka merytoryczna, obwarowana numerami konkretnych paragrafów i odnośnikami do bibliografii. Przydatne dla ludzi zajmujących się zawodowo medycyną sądową, ale także dla tych poszukujących informacji do researchu o temacie w polskich warunkach.

• Chcę w prezencie
  • Kryminalistyka
  • Kryminologia/kryminalistyka
  • Nie ma w bibliotece
  • 2019
  • Chcę kupić
  • True crime
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Oględziny zwłok i miejsca ich znalezienia