Z Wadowic do Rzymu. Dzieje życia Karola Wojtyły - Jana Pawła II

Biały Kruk
religia
83-60292-28-0
Jan Paweł II Chrześcijaństwo

W drugiej klasie świeżo po tym jak dostałem książkę na komunię. No może być, chociaż nigdy nie gustowałem w książkach religijnych.

Fakty z życia Papieża-Polaka w formie komiksu. Czegóż więcej chcieć? :) Polecam, warto - biografia jest przedstawiona składnie, bez zbędnego chaosu, no i oprawiona pięknymi rysunkami (wzorowanymi na fotografiach).

• Komiksy
  • Z dzieciństwa