Królowa pustyni

Jane Porter Wydawnictwo: Harlequin Polska, HarperCollins Polska Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
His defiant desert queen
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Dobrogojska
Harlequin Światowe Życie
romans pustynia szejk małżeństwo modelka zdrada kara

Nareszcie normalne romansidło. Słodkie jak nie wiem co i można sobie popłakać. Na tę pogodę, która za oknem, idealne.

Ogólnie opowiadanie nie jest złe, ale trzeba zauważyć, że dzieli się na trzy części i nic więcej nie ma.

1. (Drugie)Spotkanie pary w dość nieprzyjemnych warunkach i osądzebie winnego.
2. Odbywanie 'kary' czyli ślub i miesiąc miodowy, który trwa niecały tydzień normalnej znajomości bohaterowi.
3. Wypadek i wyznanie sobie miłości.

Wszystko byłoby lepiej, gdyby nie fakt,...

Na półkach: , , , , , , ,

Karim jest zły i wściekły, bo jakaś modelka, której ojciec robił szwindle, skrzywdził jego matkę, setki ludzi, jej siostry i ich matkę, i jest półnaga na jego pustyni. Ma ponieść karę za ojca, za matkę, za jej siostry, za to i za tamto. No i ponosi karę. Oczywiście się w sobie zakochują, bo jak by inaczej skoro. ALE... Autorka podeszła do tego w stylu "DOMYŚL SIĘ",...

• Harlequin
  • 2019
  • 💋 Romansidła ogólny 👩❤️👱🏼‍
  • Posiadam :)
  • W 2018 przeczytane
  • Legimi
  • Przeczytane w 2020

Dodaj cytat z książki Królowa pustyni