Zostań recenzentem powieści „Amerykański brud” Jeanine Cummins

LubimyCzytać
18.09.2020

Zostań jedną z pięćdziesięciu osób spośród użytkowników portalu lubimyczytać.pl, które będą miały szansę jeszcze przed premierą poznać i zrecenzować powieść „Amerykański brud”. Książka autorstwa Jeanine Cummins już została okrzyknięta nowym amerykańskim klasykiem i jedną z najważniejszych powieści naszych czasów.

Zostań recenzentem powieści „Amerykański brud” Jeanine Cummins

Amerykański brud Jeanine CumminsWczoraj Lydia miała księgarnię.
Wczoraj Lydia miała męża.
Wczoraj była ze wszystkimi ludźmi, których kocha.

Dzisiaj został jej tylko ośmioletni syn Luca. 

Reklama

Dla niego przywiąże sobie maczetę do nogi.
Dla niego wskoczy na dach pędzącego pociągu.
Dla niego odnajdzie siłę, aby uciekać.

Lydia Quixano Perez mieszka w Acapulco, gdzie prowadzi księgarnię. Ma syna Lucę i wspaniałego męża, który jest dziennikarzem. Kiedy w mieście władzę przejmują kartele narkotykowe, życie Lydii nadal jest komfortowe i bezpieczne.

Kobieta gromadzi w księgarni swoje ulubione powieści, mimo że zdaje sobie sprawę, iż nigdy się nie sprzedadzą.
Pewnego dnia w jej miejscu pracy pojawia się mężczyzna, który chce kupić cztery książki – dwie z nich są ulubionymi lekturami Lydii. Kobieta nie wie, że jej nowy klient jest szefem kartelu narkotykowego, który zawładnął miastem. Gdy mąż Lydii publikuje informacje o Javierze, ich życie zmienia się na zawsze. 

„Ta powieść to arcydzieło. Idealnie wyważona szala – z terrorem po jednej stronie i miłością po drugiej. Rzucam wyzwanie każdemu czytelnikowi. Spróbujcie przeczytać pierwsze siedem stron tej książki i na tym poprzestać. Przekonacie się, że to niemożliwe”. 

Stephen King

„Ważna i niezwykła. Przepełniona potężną siłą matczynej miłości oraz ludzką zdolnością trzymania się nadziei za wszelką cenę. Mam nadzieję, że wszyscy przeczytają tę powieść i po lekturze będą poruszeni tak samo jak ja”.

Kristin Hannah

Jak zostać recenzentem książki?

Reklama

Polska premiera książki „Amerykański brud” („American Dirt”) Jeanine Cummins odbędzie się 7 października 2020 roku. Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 50 egzemplarzy tej powieści.

Wystarczy przesłać zgłoszenie na adres: joannawolf@wydawnictwoniezwykle.pl, w tytule wpisując „Zgłoszenie – LC”, a w nim link do recenzji dowolnej książki, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl. Jeśli piszesz o książkach także na blogu lub dzielisz się zdjęciami przeczytanych książek na Instagramie lub Facebooku, to również podeślij linki.

Wydawnictwo NieZwykłe czeka na zgłoszenia do 23 września 2020 roku, godz. 20.00.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięćdziesiąt osób, które powiadomimy o tym fakcie e-mailowo. Książki zostaną wysłane po przesłaniu danych adresowych przez laureatów. Będziemy wdzięczni za wasze opinie o książce i przesłanie linków do nich do Wydawnictwa NieZwykłe.

Życzymy szczęścia i liczymy na wasze wsparcie!

Książkę „Amerykański brud” można zamówić tutaj.

Fragment powieści Jeanine Cummins publikujemy poniżej:

Amerykański brud

Amerykański brud - fragment książki


Reklama

komentarze [6]

Sortuj:
68
31
23.09.2020 21:10

Udało się! Czekam na egzemplarz... Gratuluję pozostałym


279
62
23.09.2020 20:26

Czekam na przesyłkę :)


469
53
22.09.2020 09:28

Jestem bardzo ciekawa tej książki. Wysłałam zgłoszenie :)


1395
51
18.09.2020 15:00

Nareszcie premiera, czekalam :)


44
32

Książka zapowiada się ciekawie. Nawet bardzo. Póki co niestety mam zapełnioną listę książek do recenzji. Powodzenia przyszłym recenzentom :)!


2791
4
18.09.2020 08:50

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd