Zostań recenzentem książki „Ten sabat nie upadnie” Isabel Sterling

LubimyCzytać
01.03.2021

Z okazji premiery dla czytelników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 15 egzemplarzy „Ten sabat nie upadnie”. Zostań jedną z piętnastu osób, które jako pierwsze otrzymają egzemplarz książki i będą miały okazję podzielić się opinią na jej temat z innymi użytkownikami naszego serwisu

Zostań recenzentem książki „Ten sabat nie upadnie” Isabel Sterling

Czarownice z Salem powracają! Czy powstrzymają wroga, który na zawsze chce zniszczyć magię?

Reklama

Hannah Walsh, pragnie zwyczajnego, spokojnego życia. Chce skupić się na zajęciach podczas ostatniego roku w szkole, a wolny czas chce spędzać z przyjaciółką i swoją nową dziewczyną, Morgan. Ale okazuje się, że czyhający za rogiem Łowcy nie pozwolą jej na odpoczynek. Tropiciele uzbrojeni w serum zdolne do zniszczenia całych sabatów ruszają do ataku. Czarownice w całym kraju mogą stracić najważniejszą rzecz, jaką mają – magiczną moc. Hannah, która uciekła już kiedyś Łowcy, jest ich jedyną nadzieją na ostateczną wygraną z wrogiem. Tylko czy na pewno da radę? Używanie czarów sprawia młodej wiedźmie cierpienie i pomóc może jej jedynie Morgan. Hannah musi wymyślić, jak ją ocalić. Inaczej wszystko, co kiedykolwiek znała, przepadnie.

„Jej życie układało się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. Zmierzała na wschód, w stronę mieszkania, zręcznie wymijając tłum Regów, podczas gdy słońce ogrzewało jej brązową skórę. W głowie odhaczała punkty z listy rzeczy do zrobienia:

– Przeczytać rozdziały od trzeciego do piątego o biologii molekularnej i komórkowej.

– Skończyć listę problemów dla rachunku różniczkowego.

– Ponownie spróbować wykonać eliksir niewidzialności i mieć nadzieję, że nowa wersja nie wybuchnie.”

Niestety jej spokój zostaje zaburzony, a czyhający za rogiem Łowcy nie pozwolą jej na odpoczynek. Hannah nie może zapomnieć o swoim pochodzeniu i o świecie, z którym jest związana. Tropiciele uzbrojeni w serum zdolne do zniszczenia całych sabatów ruszają do ataku. Czarownice w całym kraju mogą stracić najważniejszą rzecz, jaką mają – magiczną moc.

Hannah, która uciekła już kiedyś Łowcy, jest jedyną nadzieją na ostateczną wygraną z wrogiem. Tylko czy na pewno da radę? Czy jej moc i umiejętności są wystarczające? Używanie czarów sprawia młodej wiedźmie cierpienie i pomóc może jej jedynie Morgan. Hannah musi wymyślić, jak ją ocalić. Inaczej wszystko, co kiedykolwiek znała, przepadnie.

„Drżą mi ręce, pędzel podskakuje, rozmazuję niebieską farbę na wyłaniającej się z malunku twarzy Morgan. Przeklinam pod nosem. Wcześniej, kiedy magia przychodziła na moje wezwanie, nie zaryzykowałabym i nie sięgnęłabym po wodę, żeby naprawiła mój błąd. Mogłabym to zrobić takiego dnia jak dzisiaj, kiedy siedziałam sama przy stole i nikt mnie nie widział. Ale teraz? Kiedy obudzenie magii jest równoznaczne z wielkim bólem rozchodzącym się wzdłuż kręgosłupa? Nawet nie śmiem próbować.”

Fragment powieści dostępny jest poniżej:

Ten sabat nie upadnie

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Isabel Sterling – studiowała prawo i za dnia pracuje jako adwokat oraz działa na rzecz osób LGBTQ. Popołudniami i nocami pisze książki, tworząc bestselery. Prócz pisania powieści o magii, w wolnym czasie, Isabel czyta mnóstwo książek różnych gatunków. Uwielbia oglądać seriale, urządzając maratony swoich ulubionych serii. Mieszka w centrum Nowego Jorku ze swoją żoną i futrzastym potomstwem: kotami Oliverem, Grudniem oraz psem - mieszanką beagle o imieniu Lily.

Ten sabat nie upadnie

Jak zostać recenzentem książki?

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 15 egzemplarzy książki „Ten sabat nie upadnie”.

Reklama

Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl, na adres: marketing@weneedya.pl (w tytule maila wpisując: Recenzja: Sabat). Dodatkowo prosimy o podanie linku do swojego Instagrama.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 5 marca.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo We Need YA wybierze 10 osób, które otrzymają wiadomość zwrotną (najpóźniej do 8 marca). Książki wyślemy po odesłaniu do nas adresu do wysyłki i numeru telefonu kontaktowego. Będziemy wdzięczni za umieszczenie opinii o książce w serwisie!

Życzymy powodzenia i zaczytanego tygodnia!

Książka „Ten sabat nie upadnie” jest dostępna w przedsprzedaży.

Reklama

komentarze [7]

Sortuj:
757
14
08.03.2021 09:38

Czy ktoś dostał już odpowiedź? :)


478
164
08.03.2021 16:43

Też czekam


2035
338
09.03.2021 15:50

ja dostałam niemal od razu po wysłaniu zgłoszenia.


268
247
01.03.2021 18:41

Chyba taka bardziej dla młodzieży


2414
648
01.03.2021 14:38

Zgłoszenie wysłane!


Reklama
757
14
01.03.2021 14:05

Książka zapowiada się bardzo ciekawie.
Zgłoszenie wysłane:)


3008
4
01.03.2021 11:11

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd