Zostań recenzentem książki „Ręka na ścianie”, trzeciego tomu cyklu „Truly Devious”

LubimyCzytać
29.06.2020

Trzeci tom trylogii „Truly Devious” autorstwa Maureen Johnson w tym tygodniu ma swoją premierę! Z tej okazji wydawnictwo Poradnia K zaprasza do akcji recenzenckiej. Wyślij maila i wygraj premierowy egzemplarz „Ręki na ścianie”!

Zostań recenzentem książki „Ręka na ścianie”, trzeciego tomu cyklu „Truly Devious”

Jeśli szukasz morderstwa, morderstwo znajdzie Ciebie.

Akademia Ellinghama musi być przeklęta. Nie żyją już trzy osoby, które znalazły się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. I to wszystko w momencie wielkiego triumfu Stevie, która wie już, kim jest Nieodgadniony. Rozwikłała tajemnicę. Największą zagadkę stulecia.

A przynajmniej tak się jej wydaje. Jak to, co się dzieje teraz, jest powiązane z przeszłością?
W tym miejscu zagadek i tajemnic muszą być też odpowiedzi…

Jak zachowa się Stevie, kiedy Akademii zagrozi ewakuacja? Czy zostanie na posterunku, by zetknąć się oko w oko z mordercą? Czy rozwiąże zagadkę zabójstw sprzed 75 lat?

Finał trylogii zapowiada się równie intrygująco i emocjonująco, co dwie poprzednie części!

Ten bestseller „New York Timesa” i „USA Today” sprawi, że Wasz puls gwałtownie przyspieszy!

Dwa pierwsze tomy serii – „Nieodgadniony” i „Znikający stopień” budziły wielkie zainteresowanie recenzentów, którzy chwalili konstrukcję fabuły i bohaterów. Największą sympatią darzyli główną bohaterkę, Stevie, która dzielnie walczy ze swoimi lękami i ograniczeniami i łatwo się nie poddaje. Wszyscy kibicują jej w śledztwie. Czy odniesie sukces?

Reklama

Jak zostać recenzentem książki „Ręka na ścianie”?

Wydawnictwo Poradnia K i lubimyczytać.pl zachęcają użytkowników serwisu do recenzowania trzeciej części trylogii „Truly Devious” .

Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl, na adres: poradniak@poradniak.pl, a dodatkowo w mailu napisać, czemu egzemplarz premierowy ma trafić właśnie do Was.

Macie czas do 5 lipca.

Z nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo Porania K wybie piętnaście osób. Książki zostaną wysłane do recenzentów po przesłaniu ich danych adresowych. Będziemy wdzięczni za umieszczenie waszych opinii o książce w serwisie.

Czekamy na Wasze maile!

Artykuł sponsorowany

[ec]

Reklama

komentarze [3]

Sortuj:
2646
4
29.06.2020 15:41

Zapraszamy do dyskusji.


173
165
29.06.2020 20:33

Nie czytałam Nieodgadnionego, ale Znikający Stopień skradł moje serce :)


155
142
30.06.2020 11:29

Czy aby przeczytać "Reka na ścianie" trzeba znać poprzednie części?


zgłoś błąd