HarryPioter

Profil użytkownika: HarryPioter

Dębica Mężczyzna
Status Czytelnik
Aktywność 2 tygodnie temu
101
Przeczytanych
książek
140
Książek
w biblioteczce
100
Opinii
326
Polubień
opinii
Dębica Mężczyzna
Dodane| Nie dodano
,,Aby istnieli wielcy poeci, muszą być wielcy czytelnicy." ~Walt Whitman

Opinie


Na półkach: ,

Fajna pozycja, poszerzyła moje spojrzenie na dążenie do wyznaczonych celów. Myślę, że kilka porad autora bez wątpienia warto wcielić w życie i postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

Fajna pozycja, poszerzyła moje spojrzenie na dążenie do wyznaczonych celów. Myślę, że kilka porad autora bez wątpienia warto wcielić w życie i postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Zacznę od tego, że według mnie jestto świetny pomysł na książkę, a przede wszystkim serię kryminalnych biografii miast. Cieszę się, że autorka zaczęła od Wrocławia - miasto w którym teraz żyje na co dzień. Gwiazdki odjąłęm za to, że morderstwa mimo iż bardzo medialne, to dotyczą wydarzeń z zeszłego wieku, liczyłem na coś aktualniejszego. Czepiając się szczególów to w opisie książki znajdującym się na rewersie są wymienione opisywane sprawy zakończone słowami "te i inne", gdzie na łamach dzieła tylko jeden rozdział nie był poświęcony wymienionym tam sytuacjom. Z drugiej beczki doceniam ogrom pracy, jaki włożyła autorka w stworzenie profili zabójców, a także rzetelne i dokładne opisanie ciemnych stron miasta Wrocław.

Zacznę od tego, że według mnie jestto świetny pomysł na książkę, a przede wszystkim serię kryminalnych biografii miast. Cieszę się, że autorka zaczęła od Wrocławia - miasto w którym teraz żyje na co dzień. Gwiazdki odjąłęm za to, że morderstwa mimo iż bardzo medialne, to dotyczą wydarzeń z zeszłego wieku, liczyłem na coś aktualniejszego. Czepiając się szczególów to w opisie...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: ,

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Wojciecha Chmielarza. Miałem dość duży problem, aby wciągnąć się w przedstawioną w ,,Podpalaczu" fabułę (do tego na początku odniosiłem wrażenie występowania mizoginistycznych cech wśród głównych bohaterów, co skutecznie oddalało lekturę w czasie). Z czasem wynagrodziła ona trud, jaki włożyłem na początku. Jednakże zakończenie lekko mnie rozczarowało. Ogółem dobry kryminał, ale nie pokusiłbym się używać mocniejszych epitetów.

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Wojciecha Chmielarza. Miałem dość duży problem, aby wciągnąć się w przedstawioną w ,,Podpalaczu" fabułę (do tego na początku odniosiłem wrażenie występowania mizoginistycznych cech wśród głównych bohaterów, co skutecznie oddalało lekturę w czasie). Z czasem wynagrodziła ona trud, jaki włożyłem na początku. Jednakże zakończenie...

więcej Pokaż mimo to

Więcej opinii
Reklama

Aktywność użytkownika HarryPioter

z ostatnich 3 m-cy

Tu pojawią się powiadomienia związane z aktywnością użytkownika w serwisie


Reklama

statystyki

W sumie
przeczytano
101
książek
Średnio w roku
przeczytane
17
książek
Opinie były
pomocne
326
razy
W sumie
wystawione
101
ocen ze średnią 7,7

Spędzone
na czytaniu
645
godzin
Dziennie poświęcane
na czytanie
18
minut
W sumie
dodane
0
cytatów
W sumie
dodane
0
książek [+ Dodaj]
zgłoś błąd