Poznański Festiwal Kryminału GRANDA. Prawdziwe kłamstwa

LubimyCzytać
07.09.2020

W dniach 18-20 września po raz szósty odbędzie się Poznański Festiwal Kryminału GRANDA, tym razem z hasłem przewodnim „Prawdziwe kłamstwa”. Miłośnicy literatury z dreszczykiem będą mogli spotkać się z ulubionymi autorami, poznać tajniki pracy śledczej czy wziąć udział w spotkaniu z kryminologami.

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA. Prawdziwe kłamstwa
Reklama

Bonda, Severski, Małecki i inni w Poznaniu

Do Poznania przyjadą najpopularniejsi autorzy kryminałów, m.in. Katarzyna Bonda, Vincent Severski, Katarzyna Puzyńska, Igor Brejdygant, Robert Małecki, Przemysław Semczuk, Ryszard Ćwirlej, Joanna Jodełka, Marta Guzowska.

Na festiwalu pojawią się też podcaster Marcin Myszka, profiler Bohdan Lach, autor gier paragrafowych Mikołaj Kołyszko. Komu nie dość będzie mocnych wrażeń, ten może wybrać się na spotkanie z policjantami i kryminologami lub wziąć udział w warsztatach i wystawach organizowanych przez partnerów festiwalu, m.in. w wykładzie pracowników Zakładu Medycyny Sądowej, którzy opowiedzą o różnych aspektach swojej pracy.

Dzięki współpracy z Biurem Programu Niepodległa podczas festiwalu obchodzona będzie 95. rocznica utworzenia żeńskich oddziałów Policji. Temu wydarzeniu poświęcony będzie niedzielny program, który rozpocznie parada z orkiestrą dętą na Starym Rynku. Dalsza część dnia wypełniona będzie pokazami i dyskusjami na temat kobiet w historii Policji.

Plakat Festiwalu Granda 2020

 

Główne wydarzenia odbywać się będą stacjonarnie w Domu Studenckim Hanka oraz na Starym Rynku z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Dokładny plan Festiwalu jest dostępny na stronie wydarzenia: festiwal-granda.pl. Bieżące informacje można też znaleźć na profilu FB GRANDY facebook.com/festiwalgranda.

Niektóre wskazane w programie punkty ze względu na tematykę przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.

Serwis lubimyczytać.pl objął nad GRANDĄ patronat medialny.

[jj]

Reklama

komentarze [2]

Sortuj:
1660
193
07.09.2020 17:09

Szkoda, że ma tak daleko! Takie Nazwiska!!


2717
4
07.09.2020 12:09

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd