Pozwól mi spełnić Twoje perwersje

13.12.2017
Okładka książki Gra o wszystko Joanna Opiat-Bojarska
Średnia ocen:
Czytelnicy: 639 Opinie: 52

Poznajcie Katarzynę – kobietę kochającą jeść, czego efektem są jej obfite kształty. Pomimo nie wpisywania się popularne kanony kobiecego piękna, Kasia znalazła akceptację oraz miłość. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać, ponieważ po jednej z jej randek, kobieta zostaje odnaleziona martwa. O pomoc w rozwiązaniu sprawy zostaje zostaje poproszona łódzka profilerka – Urszula Zimińska, prywatnie przyjaciółka wpadającej od trzech tomów w kłopoty psycholog - Aleksandry Wilk. Druga kobieta również tym razem przyciąga problemy. Okazuje się, że w przypadku śmierci Katarzyny istnieją ślady prowadzące mundurowych właśnie do Aleksandry..

„Gra o wszystko” jest finałową częścią trylogii o Aleksandrze Wilk. Tym razem również Joanna Opiat-Bojarska nie pozwala bohaterce na odpoczynek z dziećmi czy też na ułożenie sobie życia po wydarzeniach z pierwszego tomu! Całe szczęście „dopieszcza” innych bohaterów pomagając im spełnić ich fantazje seksualne, ale patrząc na przykład Katarzyny, to jednak nie zawsze kończy się to dobrze.

Autorka porusza zagadnienie parafilii, czyli dewiacji seksualnych, ale wbrew pozorom, „Gra o wszystko” nie jest pozycją, która może zgorszyć i odrzucić czytelnika. Warto zaznaczyć, że te specyficzne upodobania nie zostały opisane obleśnie, a są po prostu jedną z różnic indywidualnych, potrzebą charakteryzującą daną osobę. Co więcej wydaje się, że Joanna Opiat-Bojarska chce uświadomić czytelnika, że istnieje wiele odcieni spełnienia seksualnego, a te przedstawione w książce wcale nie są gorsze. Pomocna w zrozumieniu tego będzie Aleksandra, którą również jest nam dane poznać z nieco innej strony...

Mimo wszystko, lektura „Gry o wszystko” sprawia, że czytelnik musi wyjść ze swojej psychicznej strefy komfortu, ale przez to, że jest napisana ze smakiem, nie gorszy. Joanna Opiat-Bojarska poruszyła odważny temat i właśnie ze względu na to nieobecność parafilii w kryminale, koniecznie trzeba zapoznać się z tą pozycją, oczywiście po uprzednim nadrobieniu dwóch pierwszych części o Aleksandrze Wilk.

Katarzyna Muszyńska