OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Dodaliście już:
2
4
3
4
7
0
6
opinii o książkach

Najnowsze opinie

PUA_Panda
151
150
Video-opinia The Accidental Superpower Peter Zeihan
0,0 / 10
10.04.2021
Nina
905
905
Opinia Awaria małżeńska Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz
7,0 / 10
11.04.2021

Tego jeszcze nie było, żeby niekontrolowany rechot prawie uniemożliwił mi przebrnięcie przez pierwsze strony, nawet chyba przy lekturze o przygodach ostatniej Arystokratki, pięciu Natalii czy projektu Rosie. Na szczęście po chwili sytuacja się ustabilizowała, to znaczy udało mi się na tyle narzucić sobie kontrolę nad...

Czytaj więcej
[0]
Filtry

Opinie i Video-opinie [2 434 706]

Sortuj:

Na półkach:

Jest to moja ulubiona książka tego autora. Porusza bardzo ważny temat, mianowicie rasizm. Szczerze polecam.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Mało brakowało, a nie przeczytałabym tej książki. I byłby to duży błąd. Pamiętam była to lektura w ostatniej klasie liceum, miałam już po prostu dość literatury wojennej, Medaliony, Opowiadania Borowskiego, Inny Świat itd. tak bardzo mną wstrząsnęły. Bałam się, że nie dam rady już więcej. Ciekawość (lub Pani polonistka :)) jednak zwyciężyła. I bardzo dobrze. U mnie...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Książka dobra pod co najmniej dwoma względami. Po pierwsze jest dobrze napisana, pożarłam ją, a nie przeczytałam :) Niesamowite zwroty akcji!!! Po drugie porusza waży temat: jak słusznie zauważa autor, w Internecie wcale nie jesteśmy tacy anonimowi jak nam się wydaje.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Trzy czwarte książki jest świetne, rozpoczęta na samym początku akcja trwa non stop. Niestety zwalnia trochę pod koniec, co mnie rozczarowało. Oczywiście jako całość jest ok, zagadka do ostatnich stron, ale fakt, że zrobiło się spokojniej w końcówce sprawił, że poczułam pewien niedosyt. Jednakże, zachęcam do czytania!

Pokaż mimo to


Na półkach:

Jeśli książka o wampirach to tylko ta. Dopiero potem możesz sięgnąć po Zmierzch czy cokolwiek innego. Ale od razu mówię "Miasteczka Salem" nie przebiją.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Reklama

Na półkach:

Jakaś taka nijaka wydała mi się ta książka. Bardzo lubię Kinga, ale ta nie zrobiła mnie większego wrażenia. Zawiewało trochę nudą...

Pokaż mimo to


Na półkach:

Ojjj... Czytałam ją chyba z jedenaście czy dwanaście lat temu, ale pamiętam, że bardzo mi się podobała. Teraz patrząc z perspektywy czasu, kiedy mam za sobą inne książki Kinga, stwierdzam, że o ile pomysł był bardzo dobry o tyle forma, oparta na zeznaniach i raportach policyjnych, mniej mi przypadła do gustu. Aczkolwiek polecam. No i ten morał; nie śmiej się ze słabszych,...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

Piękny język, piękna historia i wszechobecna uniwersalna mądrość.

Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

Kilka razy próbowałam tu coś wpisać. Ale nie potrafię znaleźć słów. Czasem lepsze jest milczenie.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Pamiętam bardzo dobrze tę lekturę. Zainteresowała mnie tak bardzo, że w połowie nie mogłam wytrzymać i zajrzałam na ostatnią stronę, żeby sprawdzić jak się skończy. A jak zobaczyłam to się rozpłakałam, obraziłam na autora za taki koniec i nie przeczytałam reszty. Oczywiście moja wrażliwość odbiła się na ocenie ze sprawdzianu... :)

Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - któż nie zna tego cytatu? Jedna z najlepszych lektur szkolnych. Dawno co prawda to było :), ale pamiętam jakie na mnie zrobiła wrażenie kiedy ją czytałam. Zawiera najważniejsze prawdy życiowe i przekazuje je w bardzo przyjemny sposób. Moim skromnym zdaniem: powinien przeczytać ją każdy.

Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

Ciekawa przygoda w podwodnym mieście Atlantis. Czytelnik jako główny bohater sam decyduje o rozwoju akcji. Są trzy możliwe zakończenia i oczywiście zadania na końcu książki. Polecam.

Pokaż mimo to

Okładka książki Prowadził nas los Kinga Choszcz, Radosław Siuda
7,4
Prowadził nas los Kinga Choszcz, Rado...

Na półkach:

Niesamowita opowieść o wyjątkowych ludziach, którzy gotowi byli poświęcić swoje życie w poszukiwaniu przygód :) Bardzo często powracam do tej lektury, dodaje ona mi dużo sił i motywacji do działania. Kto by z nas nie chciał przeżyć takiej przygody... ;)

Pokaż mimo to


Na półkach:

Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam. Iskrząca się humorem, z wspaniale zarysowanymi, pełnymi życia postaciami. Zasłużony Booker. Polecam.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

[b]koka[/b], może żeby zrozumieć ta książkę trzeba się trochę wysilić? Nie jest to książka typu "Zmierzch" ma ona dużo głębsze przesłanie, ale niestety niektórzy nie umieją go odczytać .

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

rewelacyjna książka. Żal mi osób, które nie czytało jej ze względu, że jest to lektura.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

poszła dziś do szkoły nie wiedząc o czym jest książka, a sprawdzian z niej czekał mnie na 7 godzinie, po przeczytaniu streszczenie było zszokowana, że lektora jest bez kitu rewelacyjna!

Pokaż mimo to


Na półkach:

Powiem krótko, rewelacja, jest jeden istotny minus tego autora, że po przeczytaniu kilku jego książek łatwo zgadnąć jak potoczy się akcja w innych, ale czekamy może pan Coben jeszcze czymś nas zaskoczy :)

Pokaż mimo to


Na półkach:

z jednej strony sięgając po książkę miałam wysokie wymagania, kiedy to wszyscy wokół mnie jarali się tą książka. Sama po jej przeczytania także musiałam ochłonąć żeby obiektywnie ją ocenić. Stwierdzam fakt, że jest to książka dla tych co lubią myśleć o niespełnionych miłościach. Najlepsza z całej sagi. Polecam :)

Pokaż mimo to


Na półkach:

z jednej strony sięgając po książkę miałam wysokie wymagania, kiedy to wszyscy wokół mnie jarali się tą książka. Sama po jej przeczytania także musiałam ochłonąć żeby obiektywnie ją ocenić. Stwierdzam fakt, że jest to książka dla tych co lubią myśleć o niespełnionych miłościach. Mi osobiście z biegiem czasu też się podoba. Polecam .

Pokaż mimo to

zgłoś błąd