OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Dodaliście już:
2
2
9
8
9
1
4
opinii o książkach

Najnowsze opinie

joan_stark
1894
289
Video-opinia Nienawiść sp. z o.o. Jak dzisiejsze m... Matt Taibbi
8,0 / 10
25.11.2020
Nina
814
814
Opinia Uwodziciel L.J. Shen
6,0 / 10
28.11.2020

Zarys treści jest typowy dla erotycznych romansów: on, arogancki, bogaty samiec alfa z pokręconej i oziębłej rodziny, podrywa ją, biedną, sfrustrowaną po zdradzie chłopaka, przygnębioną chorobą ojca, i serwuje jej obłędny seks, a potem okazuje się jej szefem. Są jednak dwa powody moich pozytywnych wrażeń po lekturze. ...

Czytaj więcej
[1]
Filtry

Opinie i Video-opinie [2 298 914]

Sortuj:

Na półkach: ,

Od razu widać, że to robota pani Cabot – powieść pisana w pierwszej osobie. Znajdziemy tu też inne charakterystyczne dla Meg Cabot cechy – głównie dowcip, a także ciekawą opowieść, z intrygą na końcu.

Bo „Magiczny pech” szykuje nam kilka niespodzianek...

Przeszłość Maggie... Dlaczego musiała tak nagle wyjechać z rodzinnego domu w stanie Iowa, żeby przeprowadzić się...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Łyknęłam bardzo szybko. Może nie jest to powieść górnolotna, rzekłabym, że pozostawia sporo do życzenia pod względem technicznym, jednak miło się ją czytało. Niestety, nie pamiętam już nawet, jak się skończyła.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Kupiłam kiedyś pod wpływem impulsu i nie byłam z tej powieści do końca zadowolona. Podobała się za to mojej mamie ;)

Pokaż mimo to


Na półkach:

Autor już na samym początku książki wspomina, że powieść ta jest dla niego naprawdę bardzo ważna. Pisze, że jest jego ulubioną książką, którą do tej pory wydał. Dodaje również, że po skończeniu książki czuł się tak, jakby coś dla niego bardzo ważnego zostawił w tej książce. Jakąś cząstkę siebie. Publikacja "Mariny" wcale nie była łatwym zadaniem, lecz widać, że w pisanie...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

Bardzo mi się podobała! Chętnie kiedyś do niej wrócę, aby powspominać z sentymentem szczenięce lata.

Pokaż mimo to

Reklama

Na półkach: ,

Lektura dla młodszych czytelników opatrzona cudowną oprawą graficzną. Przyjemna.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Książka świetna. Szkoda tylko, że wydawca podzielił na dwa tomy

Pokaż mimo to

Okładka książki Rodzinna karuzela. Terapia rodzin bez tajemnic Augustus Y. Napier, Carl Whitaker
7,3
Rodzinna karuz... Augustus Y. Napier,...

Na półkach:

Świetna książka dla osób zainteresowanych terapią rodzin. Nie tylko dla psychologów. Rzeczywiście czyta się jak powieść obyczajową.

Pokaż mimo to


Na półkach:

U Cobena lubię to, że cała prawda wychodzi na ostatnich stronicach książki. Tak było i w tym przypadku, i przyznam, że nie spodziewałam się akurat takiego końca. Przyjemnie się czytało, ale wolę książki w Mironem w roli głównej.

Pokaż mimo to


Na półkach: , ,

pierwsze cztery części były ciekawsze... spodziewałam się czegoś lepszego... ale nie ma tragedii ;)

Pokaż mimo to


Na półkach:

Od niej zaczął się mój romans z Sapkowskim który z każdą kolejną częścią sagi przekształcił się w miłość do grobowej deski.

Pokaż mimo to


Na półkach:

Gdybym miała lat 13 to prawdopodobnie byłabym zachwycona, ale stety czy niestety lat mam trochę więcej i książka mnie przede wszystkim irytowała. Nieciekawe postacie i sztuczne dialogi. Raczej nie sięgnę po kontynuacje.

Pokaż mimo to


Na półkach:

Nic dodać nie ująć - to przecież w końcu Harry Potter !

Pokaż mimo to


Na półkach:

Niesamowita książka , tak mocno mnie wciągnęła ,że nie mogłam przestać czytać, a filmu już nie mogę się doczekać !

Pokaż mimo to


Na półkach:

Było ciekawie. Krótko, ale ciekawie. W dodatku teraz w książce jest trochę więcej tajemnic niż w poprzednich częściach. Na plus zmiana Regina, na minus - starszyzna gildii. Jak dwóch czarnych magów ma mieć szanse przeciwko ewentualnemu najazdowi Sachaki, gdzie każdy z nich doładowuje się raz czy dwa dziennie. Poza tym, na plus !

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Mój absolutny faworyt, jeżeli chodzi o książki Astrid ! Ronja to taka Mała Mi x 100 ;) Polecam wszystkim film na podstawie książki. Produkcja bodajże norweska, ale nie jestem pewna, czy nie szwedzka. W każdym razie oddaje klimat :)

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Pierwsza książka którą przeczytałam około 36 razy jeszcze będąc w szkole podstawowej :) Nie zapomnę nigdy ogólnego zdziwienia, że można tak wiele razy przeczytać tę samą książkę. Warto !

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Za pierwszym razem widziałam film - było to w 1997 roku a miałam wtedy 10 lat. Nie powiem - wstrząsnął mną tak, że dokładnie zapamiętałam czas i moment obejrzenia. Niedługo potem odkryłam, że pierwsza była jednak książka, więc natychmiast ją kupiłam i przeczytałam kilkukrotnie. Oczywiście - nie obyło się bez rozczarowania, że w filmie zmieniono zupełnie...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach: ,

"Zielona mila" to bez wątpienia najlepsza książka Kinga. Myślę ze jeszcze nie raz do niej wrócę. Naprawdę warto przeczytać.

Pokaż mimo to


Na półkach: ,

Co tu dużo mówić - Śmierć to moja ulubiona postać a napisanie o nim całej książki skazane było w moich oczach na sukces ;)

Pokaż mimo to

zgłoś błąd