Siano w głowie?

"Neue" Stroh im Kopf?
poradniki
Monika Dziedzic
psychologia pamieć mózg nauka

Autorka w niezwykle przystępny sposób opisała sztuczki i ćwiczenia, dzięki którym można wyraźnie zwiększyć efektywność nauki. Przedstawiła metody może niezbyt popularne, ale - moim zdaniem - bardzo skuteczne.
Szczególnie polecam tę książkę osobom, które dopiero zaczynają interesować się nauką zgodną z pracą mózgu.
Warto również sięgnąć po książkę o nauce języków obcych tej...

Autorka ma zupełnie nowe teorie przydatne do pomocy w nauce i robieniu notatek, zupełnie odmienne od standardowych, dzięki czemu cała książka była bardzo ciekawa.

Dyskusje

• W domowej biblioteczce
  • Techniki pracy w projekcie
  • Nie ma w bibliotece
  • Rozwój
  • Niedoczytane. Nie jestem zainteresowana!

Dodaj cytat z książki Siano w głowie?