Autopamflet

Czytelnik
Literatura polska
literatura piękna
Literatura polska

Świetna powieść pełna wartości ponadczasowych,krytyczna wobec współczesności.Zastanawiam się ,jakim cudem wydano ja w latach 70-tych?Polecam .

'' Życie wyraźnie miało kilka stron , choć starsi uparcie wmawiali nam , że ma jedną . Tę ich . Czystą , piękną , wzniosłą , honorową , uczciwą . Nie chciało się to jednak potwierdzić . Co krok wdeptywało się w łajno i najgorsze było to , iż rzecz niekoniecznie budziła odrazę ''

Można by rzecz , że autor pokazuje nam właśnie kilka '' stron '' (chociaż stron w innym...

• Kraków góra
  • ☀️ Rok 2017