TERAZ jest czas dla kobiet

Okładka książki TERAZ jest czas dla kobiet Nancy Failla
Okładka książki TERAZ jest czas dla kobiet
Nancy Failla Wydawnictwo: Medium poradniki
56 str. 56 min.
poradniki
The time for women is NOW
Medium
2012-01-01
2012-01-01
56 min.
978-83-87025-75-1
Wanda Grajkowska
Recepty na życie Recepty na sukces

Okładka książki SYSTEM oraz inne narzędzia do odnoszenia sukcesu w marketingu sieciowym Don Failla, Nancy Failla
SYSTEM oraz in... Don Failla, Nancy F...

Proszę was kobiety uważajcie na to co jest napisane w tej ksiażce. Uważam że biznes na MLM robi tylko ten co wprowadza produkt i ci pierwsi ktorzy sa przedstawiecielami na dany region reszta to zwykle mrowki które nie będą zarabiać więcej niż prezes banku! Ta ksiazka mydli oczy a zarabiaja tylko ci co robia szkolenia i pisza te ksiazki i kaza wplacic jakis hajs na poczatek.

#748 - Teraz jest czas dlla kobiet - Nancy Failla - Wydawnictwo Medium
#308/52/2021

Książka ma 56 stron. Swoją premierę miała w 2012 roku. Jest to poradnik biznesowy dla kobiet.

"To fascynujące - pomagać ludziom w poznawaniu jakiegoś dobrego produktu, czy usługi, które odmieniają życie oraz pozwalają zaoszczędzić pieniądz...dzięki temu ci ludzie również mogą poprawić swoją sytuację finansową."

"Główną przyczyną porażek ponoszonych przez kobiety jest BRAK WIARY, w to, iż możana uzyskiwać znaczny dochód, przacując kilka godzin tygodniowo..."

W tej ksiażce znajdziecie wiele inspirujących treści, które warto poznać.

#748 - Teraz jest czas dlla kobiet - Nancy Failla - Wydawnictwo Medium
#308/52/2021

• Do kupienia
  • Chcę przeczytać - poradniki...
  • 2016
  • Biznes/Finanse/Zarządzanie
  • Pożyczone od znajomych
  • Nie moja bajka

Dodaj cytat z książki TERAZ jest czas dla kobiet