Dylemat Emmy

Okładka książki Dylemat Emmy
Sherryl Woods Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Calamity Janes (tom 4) Seria: Harlequin Special literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2003-01-01
Melania Drwęska
powieść miłość

więcej Więcej

Czwarta część opowiada o prawniczce Emmie i jej córce Caitlyn, które na kilka dni przyjeżdżają do Winding River na spotkanie klasowe. Tam Emma poznaje nowego właściciela gazety Forda. Do tego dochodzi morderstwo i jej praca z dawną koleżanką z klasy, która nie była mordercą a ofiarą.

Największy plus za pokazanie przemocy kobiet w rodzinie, w małżeństwie, w partnerstwie....

• Cykl: Sherryl Woods Calamity Janes
  • 2013