Aschab i kawałek pizzy

Okładka książki Aschab i kawałek pizzy Marina Hulia
Okładka książki Aschab i kawałek pizzy
Marina Hulia Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF reportaż
reportaż
Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
2011-01-01
2011-01-01
978-83-62726-22-6
Czeczenia

Okładka książki Pamiętniki uchodźcze Marina Hulia, Emilia Wojciechowska
Pamiętniki uch... Marina Hulia, Emili...
Okładka książki Dzieci z Dworca Brześć Monika Głuska-Durenkamp, Marina Hulia
Dzieci z Dworc... Monika Głuska-Duren...

Książka ciekawa bardzo choć historie w niej napisane nie należą do łatwych.
Autorka książki pięknie opisuje "inne" życia.
Polecam.

Książka ciekawa bardzo choć historie w niej napisane nie należą do łatwych.
Autorka książki pięknie opisuje "inne" życia.
Polecam.

Wspaniała książka wspaniałej Mariny...poznałam Marinę osobiście - jest chodzącą petardą :D
Gorąco polecam!
Dała mi powera do pracy i tysiące pomysłów na siebie i do wykorzystania w pracy.
Marina... dziękuję Ci że Jesteś :*

Gorąco polecam!
Marina... dziękuję Ci że Jesteś :*

Bardzo krótkie, ale bardzo mocne. Marina Hulia nie jest sentymentalna i nie próbuje grać na emocjach. Dzięki temu jej krótkie historie zwykłych i niezwykłych ludzi (zarówno tych, którzy doświadczyli okrucieństw wojny, jak i tych zmagających się z "bardziej codziennymi" problemami)pozostają w pamięci czytelnika, chociaż czasem po skończeniu jednej z nich potrzebna jest chwila przerwy na ochłonięcie. Paradoksalnie mniejsza ilość słów może wywołać większe emocje.

Króciuteńkie opowiadanka, które bardzo przyjemnie się czyta, choć ich tematyka wcale nie jest łatwa i lekka.

• Literatura faktu
  • Czeczenia
  • Książki autorów, których poznałem osobiście
  • Literatura rosyjska
  • Reportaż
  • 2015/2016
  • Kaukaz

Dodaj cytat z książki Aschab i kawałek pizzy