Skąd się biorą kryzysy

ekonomia gospodarka kryzys finansowy giełda krach kapitalizm
biznes, finanse
978-83-89812-69-X
ekonomia gospodarka kryzys finansowy giełda krach kapitalizm

Znakomita książeczka wyjaśniająca w pigułce ekonomiczne podstawy austriackiej szkoły ekonomii i pozwalająca zrozumieć nawet laikowi, skąd biorą się kryzysy gospodarcze. Autor wyjaśnia czym jest szkoła austriacka, a także prostym językiem opisuje jej podstawy: skąd bierze się pieniądz, czym jest wolna bankowość, rezerwa cząstkowa, żeby ostatecznie zdefiniować austriacką...

• Ekonomia
  • ECONOMY
  • Kupić
  • Historia
  • Zakup
  • Ekonomia / Polityka
  • Kupić_e-book
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Skąd się biorą kryzysy