Widmo w zamku Kermoal

Pierre Boileau Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Klub Siedmiu Przygód literatura dziecięca
Sans-Atout et le cheval fantôme
Klub Siedmiu Przygód
powieść młodzieżowa powieść przygodowa przugoda duch

Okładka książki The Living and the Dead Pierre Boileau, Thomas Narcejac
0,0
The Living and... Pierre Boileau, Tho...

książka mojego dzieciństwa:) Tajemnica, akcja, czytałam jednym tchem!

Znak Klubu Siedmiu Przygód plus miejsce akcji, czyli moja ukochana Francja, spowodowały, że nastawiłam się na wspaniałe chwile podczas lektury oraz zaostrzyły mój apetyt na ciekawą przygodę przeżywaną wraz z bohaterami.
Czy jednak lektura potwierdziła te przypuszczenia?
Historia zaczyna się naprawdę obiecująco. Otóż główny bohater, Francois (zwany przez przyjaciół Bez Atu,...

Pamiętam, że tajemnica tytułowego zamku bardzo mnie wciągnęła a zakończenie zaskoczyło. Książkę czyta się błyskawicznie.

Kultowa ksążka z czasów gdy byłem nastolatkiem. Pierwszy raz czytałem gdy była drukowana w "Świecie Młodych".

• Literatura dziecięca/młodzieżowa
  • Literatura obca