Dwa źródła moralności i religii

Okładka książki Dwa źródła moralności i religii
Henri Bergson Wydawnictwo: Homini Seria: Biblioteka Filozofii Religii [Homini] filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka Filozofii Religii [Homini]
Les Deux Sources de la morale et de la religion
Homini
2007-01-01
1993-01-01
Piotr Kostyło, Krzysztof Skorulski
moralność filozofia religii

Przebrnąć przez trudność i zawiłość myśli a otworzy się niesamowita głębia. Nobel zasłużony, kiedyś ta nagroda była coś warta.

Dodaj cytat z książki Dwa źródła moralności i religii