System nawigacyjny GALILEO. Aspekty strategiczne, naukowe i techniczne

Okładka książki System nawigacyjny GALILEO. Aspekty strategiczne, naukowe i techniczne Jean-Claude Husson, Charles-Henri Méchet, Jean-Paul Poirier
Jean-Claude HussonCharles-Henri Méchet Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności technika
technika
Un Systéme de Positionnement Galileo. Un Enjeu Stratégique, Technique
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
2006-01-01
2006-01-01
8320616018
Michał Klebanowski
galileo nawigacja systemy nawigacji satelity gps glonass

Nie wiem dlaczego ta książka znajduje się w tej bazie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie sięgnie po nią dla relaksu. Nie udało mi się dokończyć jej, ponieważ na 80 str, czyli bagatela już pod koniec, zorientowałam się, że mój mózg został na 40, bo własnie tam skończyły się informacje, których szukałam.

• Książki (2011)
  • Niedokończone
  • Nauki ścisłe

Dodaj cytat z książki System nawigacyjny GALILEO. Aspekty strategiczne, naukowe i techniczne