Moje wzloty i upadki. Autobiografia z psychologią w tle

Józef Kozielecki Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne biografia, autobiografia, pamiętnik
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
biografia, autobiografia, pamiętnik
2010-06-01

"Człowiek więcej może, niż mu się wydaje"

Niezwykle szczera i mądra publikacja opowiedziana wartko i z poczuciem humoru, który uwielbiam...

Najważniejsza dla Profesora jest potrzeba poznawcza i czytanie świata. W autobiografii z psychologią w tle doskonale łączy swoją drogę i pracę na uczelniach w różnych krajach z niezwykle przystępnym odsłanianiem...

Książka ta jest dla mnie wielkim odkryciem literackim.
Leżała sobie na ladzie jednej z księgarń, mocno przeceniona i niedoceniona przez rzesze czytelników.

To świetnie - jak dla mnie- spisana autobiografia polskiego psychologa, Józefa Kozieleckiego, twórcy psychologii transgresyjnej o niemałym dorobku literackim. Poszczególne rozdziały mają swoje podtytuły zakończone...

• Biografia
  • Książki do nabycia ;)
  • Ludzie ciekawi
  • Psycho- w wersji "mistic" i "soft"
  • Psychologia

Józef Kozielecki Moje wzloty i upadki. Autobiografia z psychologią w tle Zobacz więcej