Nikomu ani słowa

Janice Kaiser Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Super Romance literatura obyczajowa, romans
The big secret
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Harlequin Super Romance
Genewa Alpy strata młodość marzenia miłość

Jest to opowiadanie o historii pewnej młodej dziewczyny, która będąc nastolatką znalazła swoją miłość. Otworzyła się przed nim i przez swój brak doświadczenia zaszła z nim w ciążę. Po urodzeniu dziecka, musiała je oddać do adopcji, bo była za młoda na ślub. Ta sytuacja na zawsze pozostawiła w jej sercu bolesny ślad.

Jako dorosła kobieta próbowała ułożyć sobie życie i była...

• A Posiadam
  • Seria: Harlequin Super Romance
  • ➤ Gat.: Romanse i Romansidła
  • Literatura obyczajowa
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Nikomu ani słowa