Afgańska Ruletka

Okładka książki Afgańska Ruletka
Gregory Feifer Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Wojny i Konflikty historia
historia
2011-03-21
Tomasz Szlagor
Afganistan ZSRR wojna xx wiek

Patronaty LC

Okładka książki Spy Handler: Memoir of a KGB Officer: The True Story of the Man Who Recruited Robert Hanssen and Aldrich Ames Victor Cherkashin, Gregory Feifer
Ocena 7,0
Spy Handler: M... Victor Cherkashin, ...

Mogą Ciebie zainteresować

Bardzo ciekawa książka opisująca ''interwencję'' radziecką w Afganistanie. Autor w barwny i składny sposób przelata między sobą historię Afganistanu, przebieg konfliktu jak i obraz dnia codziennego zwykłego żołnierza.

Całość czyta się lekko i szybko, a niektóre opisy zachowań radzieckich żołnierzy przyprawiały o gęsią skórkę.

Całość liczy ponad dwieście stron i jest to dobra pozycja do poznania konfliktu, który ostatecznie wbił ostatni gwóźdź do trumny dla rozpadu ZSRR.

Polecam :)

Całość liczy ponad dwieście stron i jest to...

Godna polecenia,autor w bardzo przejrzysty sposób opisuje inwazję sowietów na Afganistan,co przyczyniło się w znacznym stopniu na obecną sytuację tego kraju.

Dodaj cytat z książki Afgańska Ruletka

Ciekawostki historyczne