Nie ma sprawy

Okładka książki Nie ma sprawy
Peter Cheyney Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Slim Callaghan (tom 4) Seria: Crime Classic kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1993-01-01
Małgorzata Golewska
klasyka kryminału

więcej Więcej

Trochę słaba opowieść, że względu na to, że jest przewidywalna. Jednak nie powiedziałbym, że straciłem czas, dlatego stawiam 6/10.

Słabiutka, nudnawa historia z ciągle podpitym detektywem! Bez polotu i akcji, szkoda czasu!

• ஐ LongTime Ago ஐ
  • Z biblioteki, wędrujące ksiażki
  • W domowej bibliotece
  • 2013
  • Dawno temu

Dodaj cytat z książki Nie ma sprawy