Kognitywne podstawy języka i językoznawstwa

Okładka książki Kognitywne podstawy języka i językoznawstwa Elżbieta Tabakowska
Okładka książki Kognitywne podstawy języka i językoznawstwa
Elżbieta Tabakowska Wydawnictwo: Universitas językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Universitas
2001-01-01
2001-01-01
83-7052-635-7
kognitywizm językoznawstwo

Okładka książki Gry międzyludzkie Leona Neugera Aleksander Fiut, Elżbieta Jogałła, Elżbieta Tabakowska
Gry międzyludz... Aleksander Fiut, El...
Okładka książki Strategie komunikacyjne i procesy twórcze Tomasz Adamski, Dobrosław Bagiński, Mariusz Bartosiak, Katarzyna Citko, Błażej Filanowski, Justyna Fruzińska, Anita Grzegorzewska, Jarosław Janowski, Ewa Kępa, Piotr Ostrowski, Annette Siemes, Elżbieta Tabakowska, Daniel Jerzy Żyżniewski
Strategie komu... Tomasz Adamski, Dob...

Bardzo dobra pozycja dla osób zaczynających podróż po świecie językoznawstwa a także dla tych, którzy chcą poznać obce dla siebie gałęzie dziedziny. Przejrzysta narracja, jasne przykłady i propozycje lektury uzupełniającej.

• Językoznawstwo
  • Anglistyka
  • Posiadane, nieprzeczytane
  • Język
  • 2013 <
  • Translatoryka, językoznawstwo

Dodaj cytat z książki Kognitywne podstawy języka i językoznawstwa