Z biegiem rzeki

Nelson DeMille Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Paul Brenner (tom 2) Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
Up Country
2011-05-18
Krzysztof Dworak
Fabryka Sensacji
oficer Wietnam zlecenie niebezpieczeństwo

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie lubi książek szpiegowsko-sensacyjno-kryminalnych. Mocno nie lubię.
Ale tę przeczytałem, bo tata mi podrzucił do domu, że fajna całkiem.

No i w sumie fajna. Całkiem.

Fabuła taka średnia, dość szablonowa w zasadzie, tylko autor wpisał w wolne okienka imiona swoich bohaterów i nazwy miejsc. Bohaterowie zresztą też dość przeciętni i...

Książka jest gruba i trzeba mieć cierpliwość, żeby ją przeczytać, bo akcja toczy się powoli i nie jest jakoś specjalnie zaskakująca czy wciągająca. Treść taka jak w opisie, oprócz tego możemy się dowiedzieć co nieco o wojnie w Wietnamie i jak tam jest współcześnie, tj. jak obywatele amerykańscy są tam traktowani.

Polecam. Ciekawa historia i wciągająca akcja

Ciekawa książka warta polecenia. Jej szczególną zaletą jest sprawne wplecenie w fabułę wydarzeń historycznych rozgrywających się podczas wojny w Wietnamie. Widać, że autor korzystał z swoich doświadczeń wojennych podczas pisania tego dzieła. Zabieg ten tylko uatrakcyjnia i tak interesującą treść książki.

W sumie, to nie recenzja, ale ciekaw jestem Waszych opinii; ja dałem sobie spokój z tą książką na 154 stronie.
Temat fajny, pomysł na książkę również, tylko nic się w niej nie dzieje ...

• Nelson DeMille
  • Z biblioteki
  • Książki do kupienia
  • Wypożyczone w bibliotece
  • Powieść sensacyjna
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Z biegiem rzeki