Klub Podróżników w Wyobraźni

Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Ulysses Moore (tom 12) literatura dziecięca
Il Club dei Viaggiatori Immaginari di Ulysses Moore
Bożena Fabiani
Firma Księgarska Olesiejuk
Il Club dei Viaggiatori Immaginari di Ulysses Moore
Ulysses Moore (tom 12)
literatura dziecięca
Bożena Fabiani

Na półkach: , , , ,

'Klub Podróżników w Wyobraźni' wraz z poprzedzającym go 'Ogrodem Popiołu' to dwie najlepsze książki cyklu o Ulyssesie Moorze – mimo ogromnego sentymentu do pierwszej serii (tomy 1-6), w której nie ma słabych momentów, uważam, że te dwa ostatnie tomy serii drugiej (czyli 11 i 12) stanowią wizytówkę całej sagi.

Przyznaję, że po przeczytaniu 'Ogrodu Popiołu' miałam spore...

Mam ważnie, że autor za bardzo rozciąga tą serię przez co spada jakość treści książki

Mieliście kiedyś, tak, że nie chcieliście kończyć serii? Tak wam spodobała się ona, że aż szkoda ją zakończyć, ponieważ nie będzie już następnych części. Powiedzmy o dużym prawdopodobieństwie, że nie będzie następnych części. Autor zawsze może napisać nowe. Od siebie lub pod presją...

To zakończenie było takie jakieś... nie wiem po prostu mi się nie podobało, domyka za wiele wątków. Od koniec wiemy jak wyglądało życie bohaterów, jaką pracę wybrali itp., takie typowe "żyli długo i szczęśliwie "

Cykl się kończy. Ostatnia książka. Warta tego, by przeczytać, naprawdę!

Recenzja na blogu --> http://wswiecieksiazkow.blogspot.com/2015/10/ulysses-moore.html

"Ostatni" tom serii o Ulyssesie Moore... Miał być ostatnim i wydaje mi się, że będzie ostatnim przynajmniej z mojej perspektywy... Książka wydana w listopadzie 2011, przeleżała na mojej półce aż do tego czasu, bo muszę przyznać, że już wtedy czułam się trochę za stara na tego typu pozycję... Aktualnie? Książka przeczytana bardziej z sentymentu, niż z rzeczywistej...

Super.
Obrazek Pandory jest piękny.
Jak mi się podobało spotkanie Nestora z Penelopom <3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mimo że skończyło się jak się skończyło to ta część wydała mi się jedną z najbardziej monotonnych

Najlepsza książka dzieciństwa ,nadal pamiętam jak wyczekiwałam na kolejne tomy !

Dyskusje

1 141