Monstrum z wdziękiem : tokijskie ABC

Novum
publicystyka literacka, eseje
1990-01-01
Japonia Tokio reportaż

Prawie moja rówieśniczka, ponad 50-letnia książeczka - kompendium wiedzy o Japonii i Tokio, świadectwo ogromnej wiedzy i gigantycznej pracy Autora. Rzetelna robota i to z czasów, gdy nie było internetu a przy zbieraniu informacji zdzierało się buty. Mnogość danych statystycznych, informacji, spostrzeżeń i wiedzy, z każdej dosłownie dziedziny życia. Narzuca mi się porównanie...

45 / 2016

• Japonia