Dyskusje o książce Wish tom 1

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kupię/sprzedam/wymienię mangę
Witam sprzedam Mangi, link do ogłoszeń. Stan bardzo dobry, zadbane.   https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mang-cz-2-CID751-IDYFRg2.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-CID751-IDYFR8l.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-cz-3-CID751-IDYFRiP.html
9 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
Czytamy w weekend
"Małe życie" trochę przygniata splotem negatywnych zdarzeń - miałam moment w którym obraziłam się na autorkę. Jednak to książka o której się nie zapomina i jedna z lepszych jakie czytałam. Natomiast "Nie mów nic, kocham cię" została mi 1/4 teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać i układać w spójną całość - czekam na finał! :)
Pokazuje 6 z 16
Zobacz kolejne