Piknik w piekle

2004-01-01
2004-01-01
83-919969-4-8
opowiadania horror

Żertwa. Antolo... Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Dekady w cieniu Krzysztof Biliński, Edward Bulwer-Lytton, Norbert Góra, Wojciech Gunia, Łukasz Gwiżdż, Dawid Kain, Jarosław Klonowski, Tobiasz Kruk, Łukasz Krukowski, Tadeusz Miciński, Anna Musiałowicz, Joanna Pypłacz, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla
Dekady w cieniu Krzysztof Biliński,...

Okładka książki City 2. Antologia polskich opowiadań grozy Robert Cichowlas, Bartosz Czartoryski, Paweł Deptuch, Michał Gacek, Krzysztof Gedroyć, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Paweł Paliński, Piotr Roemer, Radosław Scheller, Mateusz Spychała, Michał Stonawski, Krzysztof Wasilonek, Robert Ziębiński, Aleksandra Zielińska, Mateusz Zieliński
City 2. Antolo... Robert Cichowlas, B...
Okładka książki City 3. Antologia polskich opowiadań grozy Dariusz Barczewski, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Agnieszka Kwiatkowska, Kazimierz Kyrcz jr, Artur Daniel Liskowacki, Krzysztof Maciejewski, Kornel Mikołajczyk, Dariusz Muszer, Artur Olchowy, Bartosz Orlewski, Tadeusz Oszubski, Piotr Roemer, Anna Szczęsna, Izabela Szolc, Jarosław Turowski, Michał J. Walczak, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla, Maciej Żytowiecki
City 3. Antolo... Dariusz Barczewski,...
Okładka książki Pradawne zło Robert Cichowlas, Łukasz Radecki
Pradawne zło Robert Cichowlas, Ł...
Okładka książki City 1. Antologia polskich opowiadań grozy Michał Cetnarowski, Robert Cichowlas, Michał Galczak, Dawid Kain, Jerzy A. Kozłowski, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Jakub Małecki, Dariusz Muszer, Bartłomiej Paszylk, Daniel Podolak, Paweł Przywara, Łukasz Radecki, Piotr Roemer, Bartłomiej Ryszowski, Łukasz Śmigiel, Adrianna Ewa Stawska, Emil Strzeszewski, Anna Szczęsna, Arkadiusz Trzetrzelewski, Aleksandra Zielińska, Dariusz Zientalak, Paweł Ziętek
City 1. Antolo... Michał Cetnarowski,...
Okładka książki Licho nie śpi Dagmara Adwentowska, Piotr Barej, Agnieszka Biskup, Piotr Ferens, Kamil Gołdowski, Norbert Góra, Krzysztof Haczyński, Radosław Jarosiński, Daniel Jaśko, Karolina Kaczkowska, Piotr Kulpa, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Anna Musiałowicz, Wojciech Świętobor Mytnik, Marek Ścieszek, Maciej Szymczak, Michał J. Walczak, Mariusz Wojteczek, Flora Woźnica
Licho nie śpi Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Gorefikacje Sylwia Błach, Rafał Christ, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Grzegorz Gajek, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Rafał Kuleta, Rafał Kuleta, Paweł Mateja, Karol Mitka, Łukasz Radecki, Marcin Rojek, Paweł Waśkiewicz
Gorefikacje Sylwia Błach, Rafał...

Ani to złe, ani dobre. Ani pies, ani wydra. Przeczytać można, ale absolutnie nie trzeba. Właśnie dlatego nie lubię o takich książkach pisać. Najzwyczajniej w świecie nie mam nic do powiedzenia.

Ciekawy pomysł, ale nie wykorzystany.
Dziwne i jakieś takie głupie i bez sensu.
Można przeczytać jeśli chce się odmóżdżyć.

Ciekawy pomysł, ale nie wykorzystany.
Dziwne i jakieś takie głupie i bez sensu.
Można przeczytać jeśli chce się odmóżdżyć.

Hmm.. bardzo nierówny poziom opowiadań. Ogólnie nie żałuję że przeczytałam, aczkolwiek drugi raz już bym sobie odpuściła.

Ciekawe opowiadania, szybko się czyta, w sam raz na weekend (w piekle).

Ciekawe opowiadania, szybko się czyta, w sam raz na weekend (w piekle).

W każdym opowiadaniu dzieje się coś czego czytelnik nie przewidzi. Wciąga.

W każdym opowiadaniu dzieje się coś czego czytelnik nie przewidzi. Wciąga.

• Antologie
  • Kolejka na tablet
  • Szukam
  • Projekt '52 książki' [2014]
  • Kain Dawid

Dodaj cytat z książki Piknik w piekle