Abc silnika dwusuwowego

8320600219
WKŁ
technika
8320600219

Książka obowiązkowa dla każdego posiadacza pojazdu z silnikiem dwusuwowym. Wszystko opisane w jednej książce. Porady, jak przedłużyć żywot silnika(czy lepiej silnik rozgrzewać na ssaniu, czy po kilku sekundach od uruchomienia rozpocząć jazdę,), obszerny rozdział o dozownikach oleju i wiele więcej!

Książka niewielka, ale potężna, jeśli chodzi o zasoby wiedzy. Autor, znany z wielu innych pozycji tej tematyki, nie traktuje czytelnika jak znawcy tematu, ale też nie uznaje go za tępaka. Książka ma spełniać po prostu swoją rolę - zawierać wszelkie informacje z omawianej dziedziny i dogłębnie zapoznawać z nimi odbiorcę. Toteż czyni. Rychter przedstawia głęboką, rzetelną...

• * dostępność - do sprawdzenia
  • > technika
  • Motoryzacja & Technika
  • Literatura motoryzacyjna
  • Motocykle i podróże

Dodaj cytat z książki Abc silnika dwusuwowego