Pierwszy krok ku wie3ności: Moja historia

InRock
2011-01-01
2011-01-01
biografia Bieber

Książka zarówno dla fanów Justina jak dla ludzi którzy chcą dowiedzieć się jaki jest naprawdę a nie jaki robią go media :) Gorąco polecam!!

Może być. Choć fanką osobiście nie jestem.

Może być. Choć fanką osobiście nie jestem.

Jestem fanką Justina, więc ta pozycja obowiązkowo musiała znaleźć się na mojej półce. Ów książka była długo wyczekiwanym prezentem od przyjaciółki ze Śląska i przyznam,że warto było czekać. Zdania są sklecone w prostym języku, więc szybko i przyjemnie zapoznajemy się z treścią biografii. Czuć w tej książce samą obecność Justina, odnosimy uczucie,że siedzi obok i to on opowiada nam swoją historię, a w naszej głowie rozbrzmiewa jego głos. Wielu rzeczy można się dowiedzieć o tym młodym gwiazdorze. Przekonujemy się,że Justin również był kiedyś zwykłym nastolatkiem i jak trudno było mu dotrzeć do szczytu, na którym teraz się znajduje. Pozycję polecam każdemu, nie tylko fanom Justina. ;)

Książka bardzo ciekawa, pozwala bardziej "poznać" Justina i jego historię. Szkoda tylko że większość stron zajmują zdjęcia.

Po książkę sięgnęłam z wielkim zapałem, zwłaszcza że jestem Belieber od czterech lat. "Łyknęłam ją" w kilka godzin. Zaczyna się przepięknym, wzruszającym listem dla nas, dla fanów, w którym Bieber dziękuje za wszystko i przyznaje, że bez nas niczego by nie osiągnął i byłby nikim. Biografia jest wspaniała. Pozwala spojrzeć na Justina inaczej, jak na zwykłego chłopaka, poza kurtyną sławy i blichtru. Posiada mnóstwo unikatowych zdjęć, pokazuje sytuacje z życia gwiazdora, naświetla nam koncerty i trasę po świecie "od kuchni". Opowieść o talencie, marzeniach i spełnianiu ich w drodze na szczyt. Zdecydowanie godna polecenia wszystkim, zwłaszcza osobom negatywnie nastawionym do piosenkarza.

naprawdę świetna dużo w niej wiadomości

naprawdę świetna dużo w niej wiadomości

W sumie to nie jestem jego fanką, ale jak tylko zobaczyłam tą książkę na bibliotecznej półce po prostu wyciągnęłam po nią rękę. Tak samo w domu, najpierw miałam przeczytać "Ja, potępiona", ale jak tylko otworzyłam po czym przekartkowałam parę stron i zobaczyłam te wszystkie wspaniałe zdjęcia jakoś nie mogłam jej odłożyć.

Justin opowiada nam o początkach swojej kariery - jak wszystko się zaczęło. Mówi nam o swoich relacjach z mamą i dziadkami, pierwszych kolegach ze szkoły, poznaniu Scooter'a - swojego agenta i jednocześnie wielkiego przyjaciela

Więcej na:

Justin opowiada nam o początkach swojej kariery -...

awww :**

awww :**

Pierwszy raz kiedy zobaczyłam książkę w empiku pomyślałam sobie 'Po cholerę takiemu młodemu gówniarzowi własna biografia ?!' Ale jako,że uwielbiam czytać różne dziwactwa i nowości zdecydowałam,że ją przeczytam.
Najpierw przejrzałam zdjęcia,których jest tam od groma i bez których książka stała by się cieniutka.
Na wstępie znajdował się 'list' od Justina skierowany do wszystkich fanek. Pełna uprzedzeń zaczęłam czytać. Poruszyło mnie to. Ten chłopak mówi,że byłby nigdzie bez fanów. Dziękuje im za wszystko i mówi,że ich kocha.
Dalej książka wciągnęła mnie jeszcze bardziej. Opisał całą swoją historię muzyczną (do momentu powstania książki oczywiście ;>) Poruszył w niej dużo wątków rodzinnych.
Pomimo iż byłam do niej sceptycznie nastawiona i do samego autora to po przeczytaniu zmieniłam zdanie. Justin to na prawdę w porządku chłopak. Mogę jeszcze zrozumieć,że komuś nie podoba się muzyka,którą tworzy,ale jeśli ktoś go nie szanuje,bo 'jest gejem',albo po prostu 'bo tak',to przepraszam,ale uważam go za nietolerancyjnego,głupiego debila.

Na wstępie znajdował się 'list' od Justina skierowany do...

Książka niesamowicie wciągająca!
Przeczytałam ją w parę godzin!
Justin ukazuje swoje życie przed i po tym jak stał się sławny.
Humor, dramat i trzymające w napięciu momenty + fotografie tworzą doskonałą całość :)
Polecam NIE TYLKO fanom, na prawdę warto.

Książka niesamowicie wciągająca!
Przeczytałam ją w parę godzin!
Justin ukazuje swoje życie przed i po tym jak stał się sławny.
Polecam NIE TYLKO fanom, na prawdę warto.

• Biografie
  • Justin Bieber