Samodyscyplina. Fundament efektywności i ponadprzeciętnych osiągnięć

Brian Tracy Wydawnictwo: Brian Tracy poradniki
Self-Discipline for Success
Brian Tracy
motywacja samodyscyplina
Self-Discipline for Success
poradniki
motywacja samodyscyplina

Nie przepadam za takimi amerykańskimi frazesami ale jak posłuchałam to poczułam,że rzeczywiście mogę więcej i wszystko zależy ode mnie. Oczywista oczywistość, jednakże posłuchać tego jest miło i człowiek jest zmobilizowany. Ja polecam,

Niby oczywiste oczywistości, ale warto posłuchać i panować nad swoją dyscypliną. Oczywiście ze zdrowym dystansem.

Podstawa dla każdego człowieka sukcesu.

Co prawda przesłuchałem jedynie audiobooka, ale... Nie polecam, strata czasu. Pseudoporadnik, zbiór banałów typu "ciężko pracuj, zdrowo się odżywiaj i oszczędzaj pieniądze". Kompletnie nic odkrywczego.
Poza tym, autor chce zrobić z czytelnika pariasa-wyrobnika wyjeżdżając z tekstami, żeby wcześniej wstawać do pracy i później z niej wychodzić. A chodzi o to, żeby zarabiać...

• Audiobooki
  • Rozwój osobisty
  • Audiobook
  • 2013
  • Posiadam - Audiobooks
  • Audiobooki - motywacja w biznesie
więcej mniej

Brian Tracy Samodyscyplina. Fundament efektywności i ponadprzeciętnych osiągnięć Zobacz więcej