Wehikuł Czasu 3. Tajemnica Atlantydy

1990-01-01
1990-01-01
Ryszard Z. Fiejtek
Gra paragrafowa paragrafówka

Część, którą czytałam jako pierwszą - o ile mnie pamięć nie myli. Bardzo spodobała mi się sama idea książki, której w zasadzie nie czyta się po kolei i nie czyta się w całości. Książka - gra. Nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, ale była przyjemna. I zachęciła do przeczytania pozostałych części serii

W podstawówce przepadałam za książkami z serii "Wehikuł czasu" - miałam niestety tylko dwie, które czytałam wiele razy i wcale mi się nie nudziły, a wręcz za każdym razem na nowo dostarczały emocji. Obecnie (jakieś ćwierć wieku później...) udało mi się dostać w swoje ręce "Tajemnicę Atlantydy". Czytało się, owszem, przyjemnie. Parę razy zabłądziłam w pętli czasowej, co było...

• Fantastyka
  • Dziecinstwo